Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki féltékeny egy erotikus rajzra? :O

Figyelt kérdés

Rajzoltam egy erotikus rajzot egy lapra, és a párom kiakadt rajta.... Már abba is beleszól hogy mit rajzoljak.

Pasit már nem is rajzolhatok,mert azt jelképezi hogy nekem másik férfi kell... Szerintetek ez nem beteges?


2013. nov. 11. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
de
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

De, beteges. Jól is néznénk ki, ha nem rajzolhatnék erotikus rajzokat és nem lenne egy csomó képem meztelen nőkről (ízlésesek és rajz célokból, plusz esztétikaiból).

Sőt, a párom tudja is, hogy szeretem a női melleket, neki meg olyan nincs. Mégsem féltékeny. A meztelen férfi képekre sem, de abból kevesebb van.


Azt jelképezi OMG. Önjelölt pszichológus a csóka?

2013. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tom én az ilyeneket szeretem pl


[link]


[link]


[link]


Biztos én is beteg vok :)

Am szerintem nem kell vele foglalkozni ha e miatt ott hagy akkor h...e.


25 F

2013. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De, beteges.

Beszéld meg vele, mert később csak rosszabb lesz!

2013. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!