Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így bízzak meg bárkiben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így bízzak meg bárkiben? A bátyja barátnőjével.!

Figyelt kérdés

Jártam vele 2,5 évig, és mindig mondta, hogy neki mennyire nem szimpatikus az a csaj, meg hasonlók. Teljesen buta, igénytelen csajról van szó amúgy.

Szakítottunk, egyből legjobb haverok lettek, és mint megtudtam, 3-asba nyomják azóta!!!


Most így hogy bízzak meg bárkiben újra????


2013. nov. 11. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Soha ne bízz meg teljesen senkiben!
2013. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért ment tönkre ez a kapcsolat, mert nem bízok senkiben sem 100%-osan. Ezek után meg aztán főleg. Undorító
2013. nov. 11. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó, de ha már szakítottatok, azzal dug, akivel akar. Ha azalatt csinálta volna, hogy még jártok, na az tényleg undorító lett volna. Ez szerintem rohadtul nem bizalmi, hanem inkább önérzeti kérdés. De lehet, hogy tévedek.
2013. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha szakítás után 1 héttel már dugta, akkor kamuzott mindvégig, hogy mennyire gáz csaj stb..
2013. nov. 11. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te se számoltál be neki arról, hogy egy nap hány jóképű srácot láttál. Meg nem látsz a fejébe, lehet, hogy csak valami újat akar kipróbálni, vagy felejteni akar, és ezt a csajt volt a legegyszerűbb beszervezni. Én még mindig azt mondom, hogy ez nem bizalmi kérdés, inkább téged sért az, hogy utánad egy ronda csajjal fekszik le. Ez meg teljesen normális, majd elmúlik. De azért bosszúból ne feküdj le egy ronda sráccal. :D
2013. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek normális, hogy A BÁTYJÁVAL HÁRMASBAN CSINÁLJÁK??


Nem érdekel, hogy ezt a csajt dugja, baromira leszarom, de kamuzott nekem mindvégig!! Azt dug akit akar, mert gyűlölöm őt, de nekem ne kamuzzon már 2,5 évig!

2013. nov. 11. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as és 5-ös is én voltam. :D Én elhiszem, hogy te máshogy látod, de akkor is igazam van. Lassan összeesküvés elméletnél tartunk. :D És nem normális, hogy dugja a bátyja nőjét, de nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy hogyan bízzál meg bárkiben. Annak meg ehhez semmi köze, mint mondtam, ha megcsalt volna, az más, de az, hogy lerondázott egy csajt, és most mégse ronda, ez azért így nekem erősen hiszti gyanús, higgadj le, ne foglalkozz vele, aztán kész.
2013. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kijelentésem még szerelmi bánat alatt!

"Soha ne bízz meg senkiben maximálisban, egy ellenkező neműben még annyira se!"

Azóta tartom magam ehhez! Aki idővel tesz azért, hogy megbízzak benne, nyitok felé, de sokkal távolságtartóbb vagyok, mint régebben!

2013. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csalt meg, akkor nincs min kiakadnod (max. azon, hogy a bátyjával közösen tömik annak barátnőjét)! Lépj tovább, keress normális férfit!
2013. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!