Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy szerelmes vagyok e? Mik a jól meghatározott, egyértelmű, szükséges feltételei annak, hogy ilyesmit kijelenthessek: "Szerelmes vagyok"?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :)
2013. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érezni fogod... nem fogsz ilyen jellegű kérdést feltenni, mivel biztos leszel az érzéseidben.
2013. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert engem ezzel megvádoltak: "Te nem is vagy belé,m szerelmes, hanem csak azt hiszed" :)
2013. nov. 11. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs általános szabály. Az ember fiatalon a vonzalomra mondja, hogy szerelem. Vannak, akik megismernek valakit, felületesen, aztán belelátnak mindenféle tulajdonságokat, és ebbe az elképzelt képbe szeretnek bele.

Én a magam részéről azt tartom szerelemnek, amikor már alaposan ismerem a másik embert, az összes tulajdonságával (erényeivel és hibáival együtt), amikor a személye nem helyettesíthető, amikor nem az számít, hogy mit kapok tőle, hanem akkor is szeretem, ha az égvilágon semmit nem kapnék, de ez idáig még akár egy kellemes baráti kapcsolat is lehetne, szóval nálam a szerelemnek része a szexualitás is. 3-6 hónap párkapcsolat után tudom/merem azt kijelenteni, hogy szerelmes vagyok.

2013. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

Ezt felesleges megmagyarázni, az a jó ha fogalmad sincs róla és te sem fogods tudni megmagyarázni ha az leszel. Érezni fogod ennyi.

Még fiatal vagy gondolom.

2013. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez baromi bonyolult... fú minden tiszteletem azé aki érti az érzelmeket és tud különbséget tenni vonzalom, szerelem, szeretet meg ilyen hasonló dolgok közt.
2013. nov. 11. 21:57
 7/10 ASOT ***** válasza:

Az a baj , hogy ezen túl sokat gondolkodnak az emberek, hogy mit érzek mi a különbség, ő mit is érez mit is akar, hogyan érez stb stb.


Élni kell a pillanatnak, ami van most az a biztos, telnek a napok hónapok évek és rájössz majd , hogy ezek a kérdések maguktól megválaszolódnak. Akár pozitív akár negatív irányba.


Unalmasd igen rohadt unalmas dolog ezaz "idő" de ez a tény, ez dönti el ez alatt alakul ki minden, az érzéseid, az étvágyad, a szaglásod, a látásod, és ma lehet h nem szereted a spenótot de holnap lehet h már szeretni fogod mert a párod szereti és hirtelen te is megszereted majd.

2013. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes voltam onnan tudtam, hogy belegondoltam milyen lenne nelküle es ugyereztem nem tudnek nelküle elni.Aztan amikor mar nem tudtam öszinten kimondani , hogy szeretlek,akkor tudtam elmult a szerelem,vonzodas es csak a ,baratsag erzese maradt bennem. 19/L
2013. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, nem ismered valami alaposan.

És az illető ezzel tisztában van, tehát azzal is, hogy nem a valós személyiségjegyeibe vagy "szerelmes", hanem egy idealizált képbe, amit alkottál róla.

Ha nekem valaki egy futó ismeretség után szerelmet vallana, én is kételkednék benne, hogy tényleg szerelmes. Sőt, ebben az esetben biztos, hogy nem is kezdenék vele kapcsolatba.

2013. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: 2 évet jártunk :D
2013. nov. 11. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!