Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak olyan lánnyal, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak olyan lánnyal, aki nem tetszik, vagy maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

24 éves fejjel kijelenthetem, hogy nem tudok olyan nőt összeszedni, aki tetszik. Igazából két rossz megoldás van:

1) Ha összejövök olyannal, aki nem tetszik, akkor nemcsak magamat, hanem őt is becsapom -> rossz vége lesz.

2) Ha egyedül maradok, akkor nélkülöznöm kell az intimitást és - bár nem vagyok túl romantikus alkat - el kell viselnem a néha-néha rám törő egyedüllét érzését.


Szerintetek mit tegyek?



2013. nov. 11. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne különböző okokból.
2013. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Halál értelmetlen dolog összejönni olyannal, aki nem tetszik. Szerintem te se élveznéd sokáig.
2013. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változtass a hozzáállásodon. Amikor én összejöttem egy olyan sráccal, aki nem tetszett, abból egy 5 éves kapcsolat lett. Mellesleg a véleményem 2 hónap után változott.
2013. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
K*urvázz!!
2013. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Igazából pont akkor fog olyan is beköszöni aki tetszik mikor a legkevésbbé várod!
2013. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
87%
Szerintem semmi esetre sem gyere össze olyan lánnyal aki nem tetszik, mert mint ahogy írtad nem csak magadat de őt is becsapod és ez egyikőtöknek sem jó! Vagy ha esetleg van egy lány aki nem tetszik ne gyere egyből össze vele előbb ismerd meg beszélgess vele sokat és lehet ez alapján fog megtetszeni! Hidd el nem hülyeségből mondom hanem tapasztalatból! Nekem is volt olyan srác akit első ránézésre úgy véltem soha az életben nem kéne de megismertem és végül és nagyon megtetszett és összejöttünk!! :) Azért ne gyere össze senkivel csak, hogy legyen valakid mert annál még a magány is sokkal jobb! De ez csak az én véleményem persze :)
2013. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Villok: az egyedüllétet sem élvezem. :D


Someone's dream: sajnos eléggé felszínes alak vagyok; ha próbálok is változtatni, az "igazi énemet" nem tudom elnyomni, csak egy szerepjátszás lesz/lenne az egészből.

2013. nov. 11. 21:56
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor egyedül maradsz.
2013. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Most én is ilyen gondban vagyok.
2013. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Legalább a sors leveszi a vállamról a döntés terhét.
2013. nov. 11. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!