Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet egy ilyen kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy ilyen kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

a férfi még volt párjával él együtt árulják a házat amiben laknak h utána mind ketten új életet kezdhessenek. Pár hónapja ismerkedtem meg ezzel a férfival és azóta beszélgetünk interneten. Neki nincs munkája egész nap otthon van várja h jöjjön a vevő házra nem is értem hogy hogy van a volt párjával a dolog mert a nő dolgozik gondolom abból a pénzből élnek mind ketten (erre még nem mertem rá kérdezni). Amikor otthon van nő akkor nem ír nekem mert olyankor nem szabad neki feljönni netre mert meg tiltotta a volt párja. Úgy egyeztek meg h egymás előtt nem csajoznak/pasiznak. Néha elbizonytalanodom h tényleg komolyan gondolja e amiket ír nekem és kitudja közben mit művelnek kettesben a hölggyel. Már az is felmerült bennem h kamu a ház eladás és valójában minden rendeben közöttük. Amikor beszélgettünk akkor minden jó aranyos,kedves,figyelmes és próbálok benne bízni de néha előjönnek ezek a dolgok és olyankor h.ülyének érzem magam h biztos csak szórakozik. Személyesen még nem találkoztunk messze lakunk egymástól de tervezzük h ha sikerül eladni a lakást együtt töltjük a karácsonyt(már ha igaz sztori amivel etet)

32 éves én 21 leszek


2013. nov. 11. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Úristen. Lehet én vagyok túl szabad típus, de nekem senki se mondja meg, hogy mikor netezek, vagy mit csinálok munkaidőn kívül. Ez már eleve rossz, minek foglalkozol egy ilyennel? Nem találsz kevésbé problémást? :D Aminek szar az eleje, annak a közepe, meg a vége is szar, fölösleges ilyenekre időt pazarolni. A 11 év különbséget már meg sem említem, szerintem rajtam kívül ez már senkit sem zavar.. :D
2013. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább velem foglalkozz.26/f.
2013. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a férfi csak játszik veled. Kamuzik de rendesen. Nem a korkülönbség, nincs nagy. Ne foglalkozz az ilyennel, mert csak szédíti a fejed.


Sok sikert!

2013. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!