Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagy csalódás után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagy csalódás után mikor éreztétek azt, hogy készen álltok egy új kapcsolatra? Mennyi idő kellett?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2 év kb.
2013. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt mondják teljesen akkor leszel túl rajta, ha az együtt tölött időt töltöd nélküle ..de szerintem idő és új ismerettségek kérdése
2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Durván 2 év.. De ez változó valakinél több valakinél kevesebb!
2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Ez sokmindentől függ. Attól is, hogy mennyire kötődött az emberek az exéhez, és mennyi ideig voltak együtt, illetve a szakítás után még találkoztok-e vagy sem. Én az exemmel kb másfél évet jártam, a házasság is szóba került. Az első két hónap a szakítás után katasztrofális volt, senki nem érdekelt, csak ő, de fokozatosan elkezdtem újra felfigyelni a lányokra. Most így visszatekintve, hónapok után ismét beszélek az exemmel. Lehetesésges, hogy újrakezdjük, lehetséges hogy nem. Ha utóbbi érvényesül, nem érdekel, mert én már készen állok egy új kapcsolatra, mivel megértettem, hogy vannak a világon csinos, és rendes lányok, olyanok, akik tényleg tudnak szeretni.


Összességében tehát nekem néhány hónap kellett, kb fél év, hogy azt mondjam teljesen nyitott vagyok egy új kapcsolatra.

2013. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jah, és 24 éves férfi vagyok :-)
2013. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20 évesen annyira csúnyán ért véget egy 10 hónapos kapcsolatom, hogy 2 évig tartott, mire fel tudtam dolgozni, ez alatt végig egyedül voltam. Piszok nehéz volt... és aztán kezdtem el újra ismerkedni.


24 éves voltam mikor végre megtaláltam az igazit. Akkor jöttünk össze a férjemmel.


27/N

2013. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!