Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátassal lehetnek a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátassal lehetnek a régi kapcsolatok a jelenlegire?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikáltnak tűnhet a kérdésem, de elmagyarázom. A barátommal nagyon szeretjük egymást, 4 éve vagyunk együtt, én vagyok az első komoly kapcsolata. De amikor még fiatalabb volt, volt egy plátói szerelme, nagyon szerelmes volt a lányba, verseket írt neki, a házuk ajtaja előtt aludt csak hogy beszéljen vele, meg ilyenek, de a csaj csak áltatta (volt közben pasija, majd azzal szakított, akkor a párom nagyon reménykedett, de a csaj másik sráccal jött össze). Ezután volt egy másik lány, de ennek is hamar vége lett, mert messze lakott a lány, de hasonló "tüneteket" produkált nála is. Egy harmadik lánnyal is lett volna valami, de az se jött össze, ahogy olvastam hogy miket beszéltek msn-en (akkor még az volt) láttam hogy nagyon szenved a barátom hogy nem lehet együtt vele, szeretethiánya volt, stb, de azt mondta hogy személyesen meg nem tudtak egymáshoz se szólni. Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy nekem pl sose írt verset meg ilyenek, ha összeveszünk akkor is nagyon lazán kezeli a dolgot, nem úgy mint emezekkel a lányokkal. És ez nekem olyan furcsa, mert én végre viszonoztam a szerelmét (szerelem volt első látásra, szóval mi elég hamar összejöttünk) és igyekszem mindent megadni neki, hogy boldog legyen. Megkérdeztem ezt tőle is, azt mondja hogy akkor még fiatal volt, naiv és nagyon szeretethiányos, nagyon fájtak neki a csalódások, aztán így "kiölték" belőle ezt a túl romantikus viselkedést.


Mással is volt már így? Persze ettől függetlenül én nagyon szeretem, de azért én is örültem volna pár versnek :) legalábbis én tudtam volna értékelni.


2013. nov. 12. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

nem igaz, lásd be így normális a jelenlegi állapotban...


ha veszélyben érezné a kapcsolatotokat, biztos elérzékenyülne, ezt ne akard


teljesen normális a szitu, amikor valaki szeret és nem viszonozzák teljesen más érzés mint mikor igen...

2013. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha feltesszük, hogy még a sátrat is kiverte a csaj kertjében meg verset írt, udvarolt és most meg nem csinál ilyeneket; meglehet hogy kihaltak ezek belőle a dolgok egy kicsit mert nem segítette őt a becsajozásban az eddigi tapasztalatai szerint. Ezért lehet azt gondolja, minek? Úgyse lesz tőle jobb.


Az én barátom sem az a kifejezetten romantikus alkat, úgy értve hogy ő sem ír nekem verset, nem tanyázik az ajtó előtt nem csinál hogy úgymond olyan különlegesebb dolgokat. Ő úgy lepett meg, hogy eljött hozzám úgy hogy nem szólt előre. Nagyon örültem neki. :) Én viszont ha úgy vesszük romatikusabb vagyok. Írtam neki verset, szerelmes levelet amit postán adtam fel mert az az igazán személyes, mindig meglepetéseken fundálkozom a számára. Örülnék neki én is, ha ő is meglepne engem sűrűbben valamivel, de hát ha nem, hát nem fogom mondani neki.

2013. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!