Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha abortuszra mennék, kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abortuszra mennék, kellene tudnia a páromnak róla?

Figyelt kérdés

szeretne gyermeket, 30-hoz közel jár, és igaz alig egy hónapja vagyunk együtt, de ha teherbe esnék, boldog lenne.

én azonban nem, meg is mondtam neki. rosszul érintette.

ezek alapján gondolom, hogy nem kellene elmondanom neki, hiszen, nekem nem tudna megbocsájtani, engem viszont nem viselne meg.

hozzá teszem, nem lennék jó anya. úgy hogy inkább nem. önzésből, meg nem vállalnék.



2013. nov. 12. 00:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
illik
2013. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

hányinger vagy!!!!


kár beléd az étel!!!!!

2013. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
védekezel és felesleges kérdés
2013. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana..
2013. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Az abortusz nem megoldás! Ha nem akarsz teherbe esni, védekezz!


A kapcsolat pedig halálra van ítélve, főleg ha ennyire gerinctelen vagy.

2013. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen rövid kapcsolatba biztos hogy nem jó ötlet szülni, én is kétszer meggondolnám.

Nehéz kérdés, mert mivel köze van hozzá, tudnia kellene róla, viszont mivel te nem vagy hajlandó kihordani, így dönteni nem ő fog.

Viszont eltitkolni nem nagyon tudnád, mert még ha magát a műtétet megoldod azzal, hogy egy-két napig el kell utaznod a vidéki barátnőd esküvőjére, utána biztos hogy nem lehet nemi életet élni.

2013. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

szeretne gyermeket, de látom rajta, igazából nem kész rá. egy élet is kevés lenne felkészülni rá neki.

az elutazás megoldható lenne 1 hónapra is akár.

2013. nov. 12. 01:34
 8/24 anonim ***** válasza:
Ezt ketten csináljátok, kettőtöknek, közösen kell megoldani.
2013. nov. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
"szeretne gyermeket, de látom rajta, igazából nem kész rá. egy élet is kevés lenne felkészülni rá neki." akkor mit akarsz ettől az embertől? miért rabolod az idejét? olyan rövid az élet. és az ilyen életrablók mégjobban megrövidítik.
2013. nov. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Már ne haragudj, de nem a hatékony védekezésről kellene gondolkodni? Még meg sem fogant az a gyerek és te máris az elvetetésén agyalsz? Megáll az eszem. Komolyan. És meg sem viselne, mit tennél vele?

Azonnal mentsd meg ezt a fiút magadtól!

2013. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!