Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek várhatóan kiölik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek várhatóan kiölik a jó tulajdonságokat egymásból?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért tennék ?!
2013. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de én ezzel a dologgal úgy vagyok, hogy mindenkiben ott lapul a rosszakarás, csak valaki él vele, valaki nem. És ez az, amit sok embernek meg kéne tanulnia, talán akkor teremthetnék együtt egy jobb világot.
2013. nov. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy Májköl Dzsekszon is megírta már:

Billi Dzsén iz nát máj lávör! Síz dzsászt a görl hú kléjmz áj em dö van. Bát dö kíd iz nát máj szan


ON:

Tehát szerintem nem ölik ki egymásból, ha párkapcsolat, akkor pedig sokkal inkább erősítik a jó tulajdonságokat.

2013. nov. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a kérdőjel a végére, elég egy pont is. Én konkrétan megköszönöm néhány szemétláda, képmutató, rossz szándékú, cselszövő, hazug ribinek, hogy egy érzelmileg nulla, egy rideg farönkké tettek engem. Amióta kevésbé vagyok fogékony az érzelmekre, tapad rám mindegyik.
2013. nov. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a tieidet próbálom.
2013. nov. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2013. nov. 12. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!