Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszek neki, hogy ennyire felakarja magára hívni a figyelmet?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban,tavaly mióta majdnem fellökőt a cigizőben és beszólt,azóta többször volt,hogy meglátott és röhögött,volt,hogy utánam ordított nevetve,hogy itt a Kristóf barátnője(nem volt semmiféle Kristóf nevű barátom) én meg csak mosolyogtam ezen mert röhejes volt..De most valaki elkezdett egy durva hírt terjeszteni rólam,persze ő volt az aki megkérdezte,hogy igaz,akárhányszor összefutok vele mosolyog azt ja.. Soha nem beszéltem vele inkább átnéztem,de én nem ártottam neki,akkor miért teszi ezt?
2013. nov. 12. 05:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Kapd el egyszer a kisherceget amikor épp egyedül van és nincs a többi nagyfiúkkal. Kérdezd meg nyíltan tőle, hogy mi a baja és miért bunkó veled. Ha akkor is ilyen akkor csapd le mint a legyet.
2013. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!