Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet szerezni az elvesztett bizalmat?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. Elég sokat hazudott és elég sokszor le is bukott vele. Sajnos már ott tartok, h ha fél órát késik azon gondolkodom merre jár, kinek hol mit ír stb... Már kezdek bekattanni ettől. Ha vki sokat hazudik, az változhat? Van vmi jó ötletetek hogyan lenne megint a régi? Teljesen tanácstalan vagyok... 24/L

2013. nov. 12. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire sokat akkor nem olyan könnyű.. sőt, én személy szerint már biztos nem is bíznék benne. tudod egyszer még elmegy, talán kétszer is de ha azt mondod hogy elég sokszor.. hát.. esetleg adnék neki még EGY esélyt. mondd meg neki hogyha mégegyszer lebukik akkor vége..
2013. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, hát. Ha nagyon szeret képes változni, én úgy gondolom. Kicsit szigorítsál be, ne legyél mindig elnéző, mert egy idő után megszokja, hogy neked aztán simán lehet bármit mondani, stb.
2013. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki annyi tiszteletet kap, amennyit megad saját magának. Akkor fogsz tudni a sarkadra állni, hogy ha elhiszed, hogy te nem csak egy hazudozó, sumák, és téged semmibe vevő társ-pótlékot érdemelsz csak meg.
2013. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Higgadtan el kéne neki mondanod, hogy: "Drágám, az van, hogy én már nem tudok bízni benned, mert számtalanszor azt tapasztaltam, hogy átvertél. Nem tisztelsz, és nekem ez a kapcsolat így nem jó. Szenvedek tőle, és fáj. Próbálok adni neked még egy esélyt, mert szeretlek, de ha nem fog menni, és újra átversz, akkor kilépek ebből a kapcsolatból, mert hazugságokra nem lehet építeni, és túl rövid az élet ahhoz, hogy boldogtalanul éljem le." Ha észbe kap, változtat. Ha újra átver egy-két hónap múlva, akkor meg tudod neki mondani, hogy: "Emlékszel, hogy mit mondtam pár hónapja?" - akkor már érdemes lesz lelépned, ha maradsz, beletörődni, hogy folyamatosan át leszel verve.
2013. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem lehet vissza szerezni. Velem meglehet beszélni bármit, de ha 1x elkaplak, hogy hazudtál valami számomra fontos dologban(pl. elmegy valahova, és azt mondja otthon volt), akkor onnantól kezdve, én már mindig kételkedem.
2013. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük, h többet nem lesz ilyen, és úgy látom tényleg komolyan veszi. A baj most az, h én nem tudok megmaradni a seggemen és folyamatosan kutatok utána. Tegnap mondtam ezt neki, h már lassan beleőrülök ebbe. Most egy fokkal jobban érzem magam, érzem a változást és tudom h szeret. Csak elég nehéz visszafognom magam, h ne kutakodjak. Azt meg nem szeretném, h ő megváltozik és minden happy, utána meg azért megyünk szét, mert bizalmatlan vagyok és az őrületbe kergetem vele.
2013. nov. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!