Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élet a munkahelyi kapcsolat után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élet a munkahelyi kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Volt egy rövid kapcsolatom egyik munkatársammal, én azt hiszem kezdtem belezúgni, de ő nem gondolta komolyan, vége is lett, de most minden nap látnom kell és elég rosszul viselem. Nem akarom, hogy azt lássa rajtam, hogy zavar vagy hogy fáj. Voltatok már ilyen helyzetben. Segítő ötleteket várok hogy vészeljem át ezt az időszakot.
2013. nov. 12. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mímeld az h fene jó kedved van, otthon meg sírd tele a párnád.
2013. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben, mert házi nyúlra nem lövök. Mindegy milyen jó kisnyuszi az.

Amit tanácsolni tudok talán, hogy temesd bele magad a munkába, legalább annyira, hogy őt még véletlen se vedd észre. Ez a feletteseidnek imponálni fog, mert milyen szorgoska lettél.

Próbáld meg emelt fővel viselni a dolgot és munkaidő után otthon még mindig kisírhatod magad, ha nem sikerült. Illetve ideje új vizekre evezni, keress valakit, akivel jól érzed magad annyira, hogy elterelje a gondolataidat.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt munkahelyinek induló kapcsolatom, de nem így végződött, mi összeházasodtunk.

Szerintem se mutasd ki neki, hogy milyen rosszul érint. Mást nem tudsz csinálni.

2013. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezért nem kezdtem, és nem kezdenék munkahelyi kapcsolatot.


Én csak olyan helyzetben voltam, hogy egy munkatársam össze akart velem jönni, annak ellenére hogy nagyon jól tudta, férjnél vagyok, és többször visszautasítottam.


Azok után , hogy végre felfogta, hogy nem lesz köztünk semmi, elkezdett pletykákat terjeszteni rólam, hogy mi lefeküdtünk, viszonyunk van meg ilyenek. Keresztbe tett a munkámban, beszólogatott, hogy micsoda k.... vagyok, pedig soha nem hitegettem őt semmivel.


Otthon sírj, de előtte ne mutasd ki mit érzel. Viselkedj természetesen, de kimérten, hidegen. Nem kell jópofizni sem vele, mert az gyanús lenne neki.


27/N

2013. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!