Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy visszautasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy visszautasítottam?

Figyelt kérdés
Nem rég az egyetemi csoporttársaimmal házibulit tartottunk. Van egy lány csoporttársam, akinek bejövök, de régóta van pasija. Igaz rosszba vannak mostanában, de együtt vannak. A házibuliban a lány rám mozdult és leakart kapni. Igaz nekem is bejön a lány, de visszautasítottam, mivel együtt van a barátjával. Nálam a megcsalás az egyik legnagyobb bűn a világon. Annak idején apám megcsalta anyámat egy nővel és emiatt elváltak. Én akkor megfogadtam, hogy sosem leszek benne megcsalásokban.22f
2013. nov. 12. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Stratégiailag is jó döntés volt. A házibulin mindennek van szemtanúja, a srác fülébe hamar visszajut, hgy a lány ilyesmivel próbálkzott, kinél, és milyen eredménnyel. Egy "jóindulatú", "Csaksegiteniakartam barát" mindig van a közelben. Nem baj ha ebbe nem keveredsz bele.
2013. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jól csináltad, álljál ki az elveid mellett, mert ha nem teszed utána egy utolsó ....-nak fogod tartani magad, annyit meg nem ér egy lány. Ha annyira akarsz vele valamit, akkor meg mond meg, hogy szakítás után te ráérsz. Ha meg így nem kellesz neki, akkor ne bánkódj, nem ért annyit a lány!
2013. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 jól tetted. Nálam például az egyetlen válóok a megcsalás lenne. De azt nagyon komolyan veszem.
2013. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*****Válllmegvereget*****


Üügyeees vaaagy!


--------



Most milyen választ vártál?

Talán azt, h. hü..e vagy hogy kihagytál egy potyaszexet?


A te reakciód volt a normális...

2013. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, három okból is. Az elsőt te írtad le, a másodikat az első válaszoló, a harmadik a saját méltóságod és érzéseid, hogy ne hagyd magad kihasználni.
2013. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!