Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az ex szerelmemet?

Figyelt kérdés
Már kb.3 éve nem találkoztunk elég csúnyán váltunk el igazából ilyen se veled se nélküled dolog volt(szemét volt velem),és még mindig néha vele szoktam álmodni.De olyan mintha vmi filmet vetítenének.Van párom és nem tudom hogy tudnám kiverni őt a fejemből.Szeretem a páromat amúgy.
2013. nov. 12. 10:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt mikor néha felhívott csak úgy mikor sokat gondoltam rá.Ez mi lehet telepátia?De mostanában nem keres.
2013. nov. 12. 10:53
 2/5 anonim válasza:
próbáld elfelejteni csak megmérgezi a jelened :/ tudom hogy nehéz de próbáld meg
2013. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sose fogom elfelejteni vannak dolgok amik mély nyomot hagynak az emberben.
2013. nov. 12. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
idő.... még 1-2 év mire teljesen elfelejted.. Addig meg koncentrálj a jelenedre, nehogy a múltad megmérgezze a jövődet!
2013. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van az a múlt túl kell lépni rajta...még 3 év nem volt elég ahhoz?:S
2013. nov. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!