Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bátyám összejött azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám összejött azzal, akibe szerelmes vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és van egy osztálytársam, akibe nagyon szerelmes vagyok. Rá foghatjuk, hogy elég jóba vagyunk. Nem rég azonban a bátyám, aki ott végzős, ahová én is járok összejött a szerelmemmel. 3 hete járnak és én teljesen ki vagyok. Kerülöm őket ma még suliba sem mentem, hogy ne lássam a tesómékat. A bátyám nem tudta, hogy szerelmes vagyok a lányba, de akkor is szarul esik a dolog. Ráadásul folyton itt nálunk lógnak, így múlt héten is inkább úgy döntöttem, hogy unokatesóméknál alszom (16 éves unokatesóm meg alattam jár egy osztállyal)1 hetet. amibe a szüleim bele is egyeztek. Mit csináljak mert örökké nem bujkálhatok?
2013. nov. 12. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Beszélj a bátyáddal.
2013. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el a csajt.
2013. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lány úgysem fog váltani a bátyádról rád, tehát...
2013. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tehetsz, csak annyit, hogy tanulsz szépen a hibádból. Legközelebb ha valakibe "szerelmes" vagy, akkor odamész hozzá, és elhívod randira. Ha meg félsz lépni, és aztán más lecsapja a kezedről, akkor így jártál...
2013. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt nem haragudhatsz rájuk nem tudta egyik sem, hogy mit érzel. Felejtsd el a csajt. Nem bujkálhatsz örökké.

Lehet egy hét múlva szakítanak.

2013. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetro ***** válasza:
Lesd meg őket. Lehet amúgy soha nem láttad volna ilyen közelről a csajt, szóval még hálás is lehetsz...
2013. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezt buktad.

Felejtsd el. Vagy beszélj a bátyáddal, de nem hinném, hogy átengedi, elvégre az ő csaja. Vagy vársz amíg nekik vége és jössz a lepattanóra, vagy keresel mást. Vagy befűzöd bátyádat egy hármasra, hogy vegye rá a csajt. Sovány vigasz, de legalább megdughatod. De egyébként ha nem tudtak róla mit érzel akkor most magadra vethetsz és lépj túl rajta, esetleg a bátyádnak mondd meg hogy mi van, és hogy neked rossz látni őket, legyen jó fej és ne lógjon annyit nálatok, vagy NE aludjon ott a lány, ha jófej akkor ebben partner lesz, és ennyi.

2013. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a lányt, mindazonáltal a bátyáddal beszéld meg és kérd meg, hogy legalább rád legyenek tekintettel és máshol "lógjanak".
2013. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mulya voltál, nem szóltál, így jártál. Törődj bele!
2013. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!