Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Hogyan tovább? Egy hete szakítottunk a barátommal 9 hónap után.

Figyelt kérdés

Mit tegyek most? Hogyan tovább? Egy hete szakítottunk a barátommal 5 hónap után.


Csodálatos kapcsolat volt, soha életemben nem voltam még ennyire boldog, ő számomra a tökéletes. De az utóbbi 1 hónapban nagyon sokat veszekedtünk. Én még mindig ugyanúgy szeretem, de ő azt mondja, hogy kihűlt a kapcsolatunk, az ő szerelme már nem a régi és őneki így ez nem megy és most már nagyon depis vagyok nem alszom a szakítás otta semmit nem birok enni se semmit se birok csinálni csak szakitós zenét hallgatni mit tegyek hogy talpra álljak


2013. nov. 12. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor 5 vagy 9? :D
2013. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 csak az 5 re veélteül rá nyomtam nem dirket
2013. nov. 12. 19:41
 3/6 Bino ***** válasza:

5 vagy 9?

Vagy esetleg vonjak átlagot?

2013. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9 csak véltlenül az 5 nyomtam meg sajnálom
2013. nov. 12. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, oké, akkor 9. :D Nem tudok mást mondani, mint amit ilyenkor szokás: foglald le magad valamivel, ha melózol, akkor azzal, ha suli, akkor tanulj. A legjobb az, ha valami olyat csinálsz, amiben sikered is van. Egyél csokit, de azért ésszel, nehogy atom elhízz. :D Az ilyesmihez idő kell, ezen sajnos át kell esni. :/
2013. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot.Nehéz lesz, de tényleg sokat segít, hogy nem tudsz róla semmit. Tudom, hogy ráírnál/felhívnád, hogy mi van vele, de ezt semmiféleképpen ne tedd! csak rosszabb lesz, nehezebb lesz a felejtés... szabadulj meg minden tőle kapott dologtól. foglald le magad, barátnőzz, bulizz, sportolj, próbálj ki új dolgokat! a sport sokat segít:) hidd el, hogy tudom, hogy mit beszélek, velem egy hete szakított a barátom... kitartást, bármi van, írj nyugodtan, szívesen segítek:)
2013. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!