Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok az ex-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az ex-re, jogosan?

Figyelt kérdés

Barátom exe egy nagyon szép nő, tényleg úgy néz ki, mint egy modell (magas, vékony, szép arc) és mellette még okos is. 1 évet voltak együtt, aztán a lány hagyta ott őt, a barátom szerette akkor még. Ennek már 3 éve. Tartják valamilyen szinten a kapcsolatot, barátom szokta lájkolgatni a képeit, egyes bejegyzéseit. Most pedig az volt, hogy a lány lebetegedett (ezt kiírta fb-n), a barátom pedig egyből ráírt, hogy mi a baja, vigyen-e át neki gyógyszert, mert neki van több receptköteles gyógyszere is otthon, úgyhogy tud neki adni.


Vajon csak pusztán kedvességből ajánlotta fel ezt neki, vagy akar tőle valamit? Kicsit aggódom...


2013. nov. 12. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem... Menj oda hozzá és beszéld meg vele és tisztázd a dolgokat mint h itt kérsz "tippeket" és ötleteket...
2013. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, vagy nyomhattok egy édes hármast is. :D Najó, szerintem ne foglalkozz ezzel, egyáltalán mi ez mostanában, hogy "a barátom lájkolja a képeit"? És?
2013. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy baj, hogy lájkolgatja, csak írtam, hogy ilyen szinten tartják a kapcsolatot.


Nyíltan nem kérdezhetek rá, mert egyrészt úgyis letagadná, hogy bármit is akar tőle, másrészt pedig nem tudja, hogy láttam az írkálását ennek a lánynak.

2013. nov. 12. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok - Látom nálatok nagyon nagy a harmónia, h még ezt sem tudod vele megbeszélni,mert már előre elkönyvelted magadban a válaszait. Ám miért ne tudhatná a csajról? Nem mondta el vagy mi? Amúgy meg jobb itt találgatni, h vajon mi lehet, minthogy leülnél és őszintén elmondanád neki, h "Figyeld, tudok a csajról, tudom, h nagyon jóban vagy vele, csak nem tudom hová tenni a dolgot és nem tudom h most mit gondoljak!"? Gondolod, h ezek után nem mondaná el normális módon? Megmagyarázná és talán te is megérted a dolgot és logikát is találsz benne... Sose lehet tudni, ha nem próbálod meg!
2013. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!