Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó barátom, vagy talán több?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó barátom, vagy talán több? lejjebb tovább

Figyelt kérdés

van egy fiú.. legjobb barátom, de úgy veszem észre h. mostanában nagyon tetszek neki (ezt mondta is) és többet szeretne.. elég erős célzásokkal.. és be van parázva mert nem mer kezdeményezni.. mindig tanácsokat kér, hogy hogy "hódítson" meg egy lányt, persze úgy mondja az egészet, feltételes módban, hogy ne jöjek rá hogy én vagyok az a lány.. mindig azzal jön hogy szerinte a lánynak kell hogy kezdjen. szerintem abszolút nem.. ha akar valamit, legyen határozott és mondja meg.

nektek mi a véleményetek?

kort és nemet is írjatok légyszi!

15/L


2013. nov. 12. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem mer kezdeményezni, akkor mit vársz? Mi lesz később? Tegyük fel: összejöttök és éltek mint hal a vízben, majd néhány év múlva meg akarja kérni a kezedet. Akkor is feltételes módban fog majd kérdezgetni hogyan kell megkérni valaki kezét? Vagy majd Te kérded meg a kezét?

Az ilyet hagyni kell, ne foglalkozz vele. Keress mást.

2013. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Te kéred meg a kezét
2013. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mondta, hogy tetszel neki, elég erős célzásokkal is, akkor már kezdeményezett valamilyen szinten. Aztán meg írod h nem mer kezdeményezni. Ez mondjuk azért is lehet, mert fél, hogy ha elutasítod, még a barátságnak is vége (én pl. így voltam). Szerintem nem KELL a lánynak kezdeményeznie, de LEHET, nem a 18. században élünk. Persze többségében kezdeményezzen inkább a fiú, csak azt mondom, hogy nem tilos a lánynak se. Ha biztos vagy benne, hogy bejössz neki és már elég erős célzásokat tett rá, akkor tehetsz te is neki, onnantól már főleg az ő dolga h további dolgokat kezdeményezzen. Ha meg nem tetszik, akkor tégy erre utaló jelzéseket.

16/F

2013. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!