Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gond lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gond lehet egy egyébként jól működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

10 hónapja boldog kapcsolatban élek a párommal, négy hónapja össze is költöztünk, és ezek után is minden nagyszerű. Tegnapi beszélgetésünkkor azonban bevallotta, hogy amikor először látott facen egyáltalán nem tetszettem neki a képeim alapján, aztán élőben úgy gondolta, hogy mégis lehet bennem valami, meg kedves és értelmes voltam a randik alatt, ezért úgy gondolta, hogy miért ne próbálnánk meg annak ellenére, hogy még ekkor sem én voltam álmai nője. Azt mondja, hogy azóta sokat változtam, és a ,,mai én" sokkal jobban tetszik neki... Szóval engem igazából megbántott ezzel, és sok mindent hamisnak érzek, ugyanakkor nagyon becsülöm, hogy nem csak a külső számított neki.

A történethez hozzá kell tennem, hogy a találkozásunkkor nem voltam a toppon külsőleg, de változtatni akartam, és magam is mondtam, hogy ha most elfogad, akkor nem lesz baj soha. Azóta elkezdtem sportolni, formásodtam, haj- és öltözködési stílust változtattam. Sztem is jobban nézek már ki. Egyébként eddig soha nem tett negatív megjegyzést a kinézetemre, de annyit tegnap hozzátett, hogy most egy nagyon szexi és csinos b.nője van.

23/l


2013. nov. 13. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nemgond sztem.
2013. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Beléd szeretett? Ez a fő kérdés szerintem :)

Az,hogy valakiben látunk fantáziát, és megpróbáljuk vele, aztán beleszeretünk, az szerintem rendben van.

A probléma akkor van, ha még most szem szeret téged, csak megváltoztál, tetszel neki, stb... :)

Az elmondásodból nem jött le, hogy esetleg mondta volna, hogy szeret téged. Ha igy van, szeret, akkor az jó.

És a lényeg is ez :)

2013. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A szeretlekre azt szokta felelni, hogy én nem szeretlek, hanem imádlak Drágám, és magától is mondja, hogy szeret. Sztem ő alapból nem a rózsaszín felleges típus, de úgy érzem bármit megtenne értem, és igyekszik a kedvemben járni. Csak ez a tegnapi vallomás nem tett jót az önbizalmamnak...
2013. nov. 13. 12:56
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem gond, csak nem értem, ezt most miért kellett felhoznia? Mivel mi a férjemmel mielőtt randizni kezdtünk, munkatársak voltunk és elég sokat beszélgettünk, tudom, hogy neki eredetileg a legjobban a szőke, kék szemű nők tetszettek. Én barna hajú, barna szemű vagyok. Amióta együtt vagyunk változott már jobb és rosszabb irányba is a külsőm, ő mindig dicsér, hogy szerinte gyönyörű vagyok és hogy annyira szeret, hogy bármilyen külső változás ellenére is szépnek látna. Soha nem hozza fel, hogy: nézd, kicsim, nagyon csinos vagy, de én annak idején egy szőke kék szerműt szerettem volna.


Szóval kicsit lehet, nekem is rosszul esne, ha ilyesmivel szórakoztatna, de attól függ, hogy milyen szövegkörnyezetben és hangzott el. Ha te kérdezted, akkor fogadd el, hogy legalább őszinte volt. Lépj túl rajta, ez ne rontsa meg a kapcsolatotokat!

2013. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Ha beléd szeretett, akkor semmiféle probléma nincsen. Annyi történt, hogy nem első látásra esett beléd :)))
2013. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennek nem kéne gondnak lennie.
2013. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi egymásnak annak idején egyáltalán nem tetszettünk, később viszont megtetszettünk egymásnak. Szerintem emiatt ne aggódj, ha szeret most és szépnek lát akkor no para.:)
2013. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, én kérdeztem rá, nem pontosan erre, de a válaszhoz ez is hozzátartozott. Tudom, hogy nem kellene olyat kérdezni, aminek a válasza nem feltétlenül lesz pozitív a számomra, főleg hogy nem tudom könnyen túltenni magam rajta. Tehát én sétálok bele a saját csapdámba, de jobb így, mint találgatni. És még annyi, hogy sokat tervezgetjük a közös jövőt, a házasság gondolata is szóba jött... Ugye, ha nem szeretne nem így, nem ilyen lenne a kapcsolatunk?
2013. nov. 13. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem feltettél egy kérdést, és kaptál rá egy őszinte választ. És még szeret is ;)
2013. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd, nálam nem egy olyan csaj volt, akinek voltak olyan markáns vonásai, amelyek miatt elsőre kifejezetten csúnyának tartottam, aztán ahogy ezeket a vonásokat megszokta a szemem, azt vettem észre, hogy baromi jó nőnek látom őket. Egyszerűen az első benyomás nem nyert, mert nem volt szokványos és hasonlók.


A képekről meg annyit, hogy a saját feleségemet gyönyörű nőnek tartom, fényképen tízből kilencszer mégsem tetszik, mert mindig zavarban van ha fényképezik, emiatt pedig rossz az összhatás. Ráadásul a fényképen csak az esetleges hibái tűnnek fel, a belőle sugárzó báj nem. Ha valaki fényképről ajánlgatta volna, akkor azt mondtam volna, hogy elmegy kategória, pedig az életben nagyon különleges.


Az ilyen vallomásokról meg annyit, hogy az egyik legjobb cimborám menyasszonya mesélte el, hogy amikor először találkozott a sráccal, mi volt a véleménye. Röviden ennyi: "FÚJ!". Lassan hét éve együtt, eljegyezve, turbékolnak, élnek, mint hal a vízben. A végeredmény számít, nem az első benyomás.

2013. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!