Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is ágyba kapjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is ágyba kapjátok reggelente a kávét?

Figyelt kérdés

Tudom, elég idétlen kérdés, de ma döbbentem rá, hogy a barátom nagyon kinyalja a fenekem... Minden áldott reggel felkel velem és amíg én ébredezek és lustálkodok, ő ágyba hozza a kávémat..

Szóval ma döbbentem rá, hogy én ezt teljesen megszoktam, pedig nem hiszem, hogy minden pasi ezt megteszi... Jobban meg kéne becsülnöm a barátom. Ez csak egy apróság, tudom. De eddig bele sem gondoltam...


2013. nov. 13. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Becsüld meg jobban.
2013. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem, nincs párom. Szerintem te meg viszonozd mással ezt a kedvességet és akkor máris mindenki örül. Yeah
2013. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Majdnem minden nap a feleségemnek ágyba viszem. :) Fél órával előbb kelek mint ő, szóval ha lefőtt neki is beviszem.
2013. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Apró kis figyelmesség a részéről. Becsüld meg és értékeld. És persze viszonozd. Ha itt megáll a dolog, akkor ez még nem fenéknyalás.
2013. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve ha a párom nagyon korán megy dolgozni (5 óra körül), amikor még nem kelek fel. Amúgy én éjszakai bagoly típus vagyok, sokáig alvó, ő meg korán kelő, úgyhogy általában ő főzi és hozza be a kávét. Mondjuk a nap bármelyik szakában én is ugyanúgy beviszem neki a kávét, vagy teát, csak ez a reggeli kelés elég húzós nekem és ő ezt nagyon jól tudja. :)
2013. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is így kapom a férjemtől ha épp itthon van! :)
2013. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mi nem élünk együtt, de edzés előtt mindig meg van csinálva a kulacsomban a lötyim :D

de most komolyan... kevés fiatalabb srác szokta ezt napi rendszerességgel megcsinálni csak azért, mert épphogy leesek edzésre, és volt már rá példa, hogy elfelejtettem inni... :D

bár ezeket az apróságokat természetesen visszakapja :)

2013. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 13. 13:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kávézom! :D


27L

2013. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha ennyi esze van a barátodnak, akkor csak sajnálni tudom. Van neked is lábad, kedves kérdező, fel tudsz kelni, ki tudsz menni a konyhába és főzz magadnak kávét.
2013. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!