Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés

1 kapcsolatom volt egész életemben (5év)

és 3éve azóta semmi semmilyen téren..

Egyszerűen nem találok olyan lányt akivel együtt tudnék lenni..Pedig régebben jártam bulizni közösségekkbe most már semmi.. :/ 20f



#erotikuserőszak
2013. nov. 13. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
várjál egyáltalán hány éves korodtól hány éves korodig jártál...
2013. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

20-3=17

17-5=12

:D

Tehát 12-17

2013. nov. 13. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
na igen nem tudom mit értesz te kapcsolat alatt. mire mentél pl 12 évesen egy lánnyal ? hova lett?
2013. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A te kérdésednek mi köze hozzá amit én feltettem?
2013. nov. 13. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

azt kérdezed ciki e 3év magány vagy egyedüllét kinek mi?

azonban a cikiség fogalma nem ott van amire te érted. mert 10 ből 9,5 ember ráírná dehogy ciki.

a ciki inkább ott van amikor olyan kapcsolattal villogsz ami nem igazi. ez olyan hogyha én azokat a csajokat is a "megvolt" kategóriába sorolnám akikkel az óvodában feküdtem le ebéd után...

2013. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem villogás volt a célom ezzel!

Én nem az a megb*szom és kidobom vagyok.

Nem voltál a helyemben nem tudod miket éltem át vele..

De sajnállak, hogy nem éreztél olyat egy lány iránt mint én.

2013. nov. 13. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:

...de legalább én írok válaszokat a kérdésedre.

azt nem értem továbbra sem hogy miért 12 éves kortól tartottad a csajodnak.ha 16-17 évesen megfektetted az oké...de az együtt megyünk haza a suliból, meghívom kólázni...közös délután a vidámparkban az tipikus barátság/haverság de nem kapcsolat.

tehát inkább villants kevesebbet és vállald fel hogy nem vagy /voltál a nők álma minthogy a bolhát reklámozd elefántnak...érted mit mondok, nemde?

2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te csak ennyit látsz belőle.

Nem vitázok.

2013. nov. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!