Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik osztálytársammal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársammal már 2 hónapja együtt vagyunk és azon kaptunk össze hogy én kevés időt töltök vele, amikor odajön hozzám nem foglalkozom vele. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném ha az osztályban is nyalnánk falnánk egymást de ő állandóan csókolgat. Szerintem ezt iskola után kéne inkább.. Hogy mondjam meg neki? Ma egyáltalán nem is szólt hozzám mert azt hiszi hogy így nekem jobb. Valaki valami ötlet?
2013. nov. 13. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Eeeejnye... Mond el neki azt, amit itt leírtál és kész.
2013. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem miért baj ha szeret. Jó nem kell agyon szeretgetni valakit, de örülj neki, hogy fel vállal mindenki előtt. Ha azt érzi hogy nem foglalkozol vele akkor valóban nem mentek sehová iskola után? Ha meg csak arról van szó, hogy suliban kevesebb együtt töltést akarsz akkor mond neki. Vannak pasik közéjük tartozom én is, akinek azon kívül hogy jól esik egy váratlan ölelés, puszi, csók... nem az hogy el várják, hanem igénylik, hogy tudják szeret-e a barátnős. Beszéljetek meg, mert meg lehet, ha akarod és ha szeret/szereted akkor foglalkoztok egymással. Mindenki azon a véleményen van, hogy nem szabad osztálytársal össze jönni. Pedig szerinte nem az, más imákat mond, hogy ha 2 hét után látja a barátját, osztály társak meg félnek hogy egymásra unnak, féltékenység az osztály más lány társai miatt és stb stb. Amint írtam, ha valóban szeretitek egymást mindent meg lehet finoman beszélni.


20/F

2013. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!