Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyan már mitől lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan már mitől lennének boldogok a magyar magas-igényű, átlagos nők, ha mindegyikük nem kaphat egy Adoniszt, be kell érnie kevesebbel?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 02:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha átlagos akkor igen. Átlagos, magas igényű nők a karrierista 30-as - de bezzeg Fehér Annának is sikerült, - kövér?, válogatós, semmi sem jó típusok?
2013. nov. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az általad kevesebbnek gondolt ember a szerelmes számára a legtöbb, a legjobb.
2013. nov. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Mindegyik r_banc. Eldobok egy 5000-est, azt mondom, hogy "Vedd fel te semmirekellő kutya és sz_pj", térdelnek és teszik a dolgukat.


20/F

2013. nov. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Én akarlak!! Tegyél magadévá te selejt ,nagy valószínűséggel impotens férfiállat.


Csak ilyen hulladékra vágyom,ahhhhj.

2013. nov. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
4-es xD
2013. nov. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Én elég finnyás vagyok párkeresés szempontjából, de sosem a kifejezett adoniszokra buktam. Bizonyított tény, hogy az átlagos kinézetű emberek tetszenek a legtöbb mindenkinek, pusztán azért, mert "megszokott" arcuk van, és ettől barátságosabbnak tűnnek, mint egy különlegesen szépen kiugró járomcsonttal rendelkező, vagy akármi.

Én személyiséget meg gondolkodást tekintve vagyok magas-igényű. És én nem érem be kevesebbel. Boldogabb vagyok akkor inkább egyedül, mint egy olyan emberrel, aki mellett nem érzem teljesen jól magam, vagy akivel azért jöttem össze, mert épp nem volt jobb.

2013. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 -as, ezt inkább már 20.000-rel éred el náluk.
2013. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Na mi van? Összehordta a szemetet (lányok közül) a szél a válaszokban?
2013. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A környezetemben párkapcsolatban élő nők egyike sem akar Adoniszt és boldog a párjával. Vagy te mozogsz sekélyes emberek között vagy provokáció a kérdés.
2013. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
sok nő tényleg csak beéri azzal amit a felhozatalból a legjobbnak talál, de attól még nem a kövér, kopaszodó lajoskára vágyik, akármilyen rendes ember, hanem a magas, kigyúrt adoniszra, mert az tetszik neki. ez nemtől függetlenül így van, el kéne fogadni hogy az épp aktuális párunk nem azért az, mert ő a legszebb nő/férfi a világon, hanem mert a megszerezhető kínálatból ő volt a legelfogadhatóbb kívül-belül. lehet lepontozni meg lehordani mindennek, de ez így van, és aki mégis azt hajtogatja hogy de a kopaszodó lajoska a legszebb férfi a világon mert hát milyen jó ember, az is csak önmagát áltatja.
2013. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!