Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést? Miért viselkedik így, és mit szeretne tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatnak indult,sajnos nem teljesedett be,mert én is hibáztam,és ő is.Csináltunk nem túl szép dolgokat.Ő többet.Mégis elnéztem neki,mert kezdtem iránta érzéseket táplálni,aztán később kiderült,hogy ős is irántam.Most úgy van vele,hogy ezeket nem mondtuk ki,hogy akkor ez a része annyiban is marad.Mert közben vannak veszekedések,amik az elején említett hibákból erednek,de szerintem a távolság az oka neki.Mert egyébként nagyon jól elvagyunk,mikor találkozunk.Nagyon sokat beszélünk interneten és telefonon,és lehet ezzel egymás agyára megyünk.Most ott tartunk,hogy beszeretné ezt fejezni,de úgy,hogy találkozzunk és beszélgessünk mindig,még ha valamelyikőnknek lesz is valakije.Mert teljesen nem tud elengedni.Máskor pedig úgy beszél,mintha velem szeretne lenni,és érezne irántam.Teljesen össze vagyok zavarodva.Vannak problémái más területen is az életben,és ha dühös akkor beszél negatívan kettőnkről.Én már nem tudom mi az igazság,de hatalmas a szikra közöttünk,és ha nem érdekelném akkor nem foglalkozna ennyit velem.Szerintetek?Szeretné,ha nagyon jól el lennénk.Akkor miért beszél így?

2013. nov. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöszőr is Meg-bo-csáj-tás.

Ha fontos neked akkor a legvérlázítóbb dolgot is meg kell bocsájtanod,de NEKI IS. Közösen!

Minek felelevenítgetni a múltat? Badarság!

Tiszta lappal kezdjetek!

Ezzel tárgytalan lenne sok vita kezdete.

Ha ismétlődne véletlen akkor emlékeztesd, hoppá.. várj csak.. ezt már lerendeztük.


Egymással való csúnya dolgoknak tegyetek pontot a végére.


Ha ez megvan? Őszinteség és céltudatosság.

Mit érzel irántam? Én mit érzek irántad?

Barátságot? Szeretetet? Szerelmet?

Sajnos férfival egy ilyet nagyon nehéz megbeszélni tudom.

Kerekperec mondja meg,hogy ő bizony többet szeretne vagy nem.

Mert ha igen álljon a sarkára és tegye oda magát,ha nem ne manipuláljon téged kétségek közt hagyva!


Az annó érzett és ki nem mondott érzelmek most csapódnak le.


Sok sikert! :)

2013. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én már javasoltam neki,hogy kezdjük tiszta lappal.

Mostanában azt mondja,hogy elmúltak benne a dolgok a sok vita miatt.Mégsem úgy viselkedik,mikor találkozunk.Barátnak nem szeretne,annál több vagyok neki,azt tudom.

Azt hogy érted,hogy az annó ki nem mondott dolgok most csapódnak le?

2013. nov. 15. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre értettem :

"...kezdtem iránta érzéseket táplálni,aztán később kiderült,hogy ő is irántam.Most úgy van vele,hogy <--- ezeket >nem mondtuk ki<,hogy akkor ez a része annyiban is marad."

Tehát egyik sem merte/akarta még szóbahozni a témát,vagy még nem találta elég szorosnak a kapcsolatot ehez.


Hmm... szerintem fél a magánytól is,plusz ha esetleg új nőt akarna magának az új kapcsolat kialakítása miatti tortúrától. (rengeteg idő,pénz)

Te meg ott vagy neki,hiányzol is,szerintem szeret is, de azért csalódtatok is egymásban.

Hajlamosak a férfiak seveled,senélküledre ha félnek.

Szerintem fél attól,hogyha ilyen alapokra kötelezné el magát(heves viták,távolság) akkor megbánná és közös fájdalmat okozna ezzel végezne a barátsággal is.

2013. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerinte nekem kellett volna elsőre szerelmet vallanom,én arra vártam,hogy ő lépje meg ezt.Nem szeretne új nőt,ezt elmondta.Miből gondolod,hogy szeret?Mostanában azt mondogatja,hogy elmúlt.(viták miatt).

Kértem,hogy döntse el mi legyen.Egyszer úgy viselkedik,hogy nem igazán szeretne többet.Aztán úgy,mintha komolyabbat szeretne.

2013. nov. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!