Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom kb minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom kb minden szabadidejét a barátaival tölti?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, az elején nagyon megvolt az összhang, mindig együtt voltunk, elég hamar azt vettük észre, hogy lényegében együtt is lakunk. Nem erőltettem rá semmit, ezt mindketten így akartuk. Én (26N, ő 29) egyetem mellett dolgozok, általában későn érek haza, jól esne esténként kettesben lenni. Ő pedig simán eltölt heti 3-4 estét a barátaival, csak aludni jön haza. Szerinte ez teljesen természetes, de engem zavar. Azért teszem fel itt a kérdést, mert teljesen tanácstalan vagyok. Nemrég megkapta álmai állását és kivel ünnepelt először, természetesen a barátokkal, nem velem. Nekem ez rosszul esik. Szerintetek túlreagálom? Mit lehet ilyenkor csinálni?
2013. nov. 14. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik keress egy otthonülős embert.
2013. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem is zavarna. kérd meg hogy töltsön veled több időt, mert bánt téged hogy semmibe vesz.
2013. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!