Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jut eszébe a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jut eszébe a barátomnak, hogy ékszert vegyen nekem?

Figyelt kérdés

Annyira nincs fantáziája annyira nem tudja mire vágyik egy nő. Csak folyton a bonbon, semmi extra amire ha ránézek eszembe jut. Nem drága ékszerre gondolok, nekem jó a bizsu is, csak lepne már meg valami nőies cuccal. Olyan nehéz egy nőnek vásárolni? Csak bele kell gondolni mit szeret egy nő.

Tudom hogy nem ajándékkal kell kinyilvánítani a szeretetet és ennek ellenére szeretem de én mindig próbálok a kedvében járni ajándék ügyben és olyan dolgot venni aminek örül. Nem vágyok drága ajándékra, csak végre szeretnék valami komolyabban a plüss mackó, virág, és csokik után.

Most leszünk másfél évesek.


2013. nov. 14. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
kapsz egy krvänagy anyacsavart oszt csókolóm a deluxe változatot még le is fújom arany dekor spray-vel
2013. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondj valami olyasmit,hogy "Jaj,így el fogok hízni,nem fog rámjönni a karkötőm. Bár,nincs is sajnos karkötőm".
2013. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége nem olyan kreatív ajándék ügyben és nem is tartja olyan halálosan fontos dolognak, mint a nők.
2013. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kényes. csak vágyok már valami értelmes ajándékra. Fiúk, olyan nehéz lenne normális ajándékkal meglepni a barátnőt? nem csakén vagyok ezzel így. A barátnőim is mondták már hogy a barátjuk olyan fantáziátlan.
2013. nov. 14. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálunk belegondolni, hogy mit szeret a nő, akkor a csokira és a szexre gondolunk. És hogy biztos legyen a siker, mindkettőt megkapjátok.

Ha más is kell, azt valahogy el kellene mondani.

2013. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nekem nőként fájt olvasni...


Ba..zdmeg kinyitod a kicsi szád és közlöd, hogy ékszert akarsz. És ha szerencséd van, kapsz valamit.


De mivel úgy láthatóan seggfogalmad sincs a férfiakhoz, elárulom, hogy még ha eszébe is jutott volna, hogy örülnél egy fülbevalónak például, halvány lila gőze nem lesz róla, hogy a csillió lehetőség közül neked melyik tetszene? Ezért inkább vesz egy csokit, mert azzal már annyira nem lőhet mellé.


Szóval szerintem ha olyan ékszert akarsz, aminek örülsz is, elviszed magaddal, rámutatsz az ékszerre, hogy az neked tetszik. Majd hangsúlyozod, hogy annak NAGYON örülnél. És vársz. És ha még mindig nem kapcsolna (elég nagy valószínűséggel megeshet) mondod, hogy szülinapodra/karácsonyra/névnapodra/csakúgy örülnél egy ilyen ajándéknak.

Ha a barátod nagyon hülye és még mindig nem kapcsolt, itt közlöd, hogy azt kéred.

2013. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Egyrészt a párod tudja, hogy mit szeretnél? Aranyom, a pasik között nagyon kevés oylan van, aki tudja, mit akar a nő ajándékba. TE kinyitottad bármikor is a szádat, hogy mit szeretnél/mire lenne szükséged?

Ha megkérdezte valaha, hogy mit kérsz szülinapra/névnapra, mondtad neki határozottan, hogy aranyom, kinéztem azt a pizsu fülbevalót itt meg itt, olyat akarok?

Ha nem, akkor mi a jóistenért rinyálsz? A pasik nem mágusok, akik kilátják a fejedből a gondolatokat, sőt!

Amit nem mondasz egy pasinak, azt nem fogja tudni!

2013. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bizsu* (de a pizsu nagyon aranyos szó, bármi is az : )
2013. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6

Rólad nem tudom eldönteni, hogy irigylem a barátodat, vagy semmi pénzért nem lennék a helyében.

2013. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet fura és biztos le leszek pontozva, de én nyíltan megmondtam barátomnak anno, hogy szeretnék ékszert kapni, 1 évre. (Még a kapcsolatunk elején) Most meg már ott tartunk, hogy mindig megkérdezi, hogy mit is szeretnék. :) Kevés pasi az aki kreatív és meg tudja lepni a barátnőjét:)Szóval valahogy utalj, arra, hogy mit szeretnél :) 21/L
2013. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!