Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a külön való bulizgatásról?

Figyelt kérdés
Én a barátommal szeretek bulizni eljárni, a barátnőmmel nem megyek el külön. Bár a barátom azt mondta, hogy nyugodtan menjek, de láttam rajta, hogy azért nem örül neki, de akkor ezek szerint neki beleférne, csak ne táncoljak más pasikkal. Szerintem ezt nem lehet így megkötni, ha elenged bulizni, akkor fogadja el azt is, hogy nem fogok egyedül a sarokban ülni, hanem táncolok valakivel, de persze semmi több. Ő nem szokott a haverjaival külön elmenni. Én meg azért nem szeretnék, mert vele akarok egyrészt menni, másrészt meg nem akarom, hogy külön eljárjon bulizni. Azt mondja, hogy nyugodtan menjek, de közben meg látom rajta, hogy egyeltalán nem örül neki, amikor találkoztam a barátnőmmel, utána másnap rögtön az volt az első kérdése, hogy voltunk-e bulizni. De ha nem örül neki, akkor minek ajánlgatja, hogy menjek? Furcsállom is, hogy nem félt vagy csak ennyire rendes és meg akar felelni mindenben nekem....?
2013. nov. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy akármilyen program is legyen, de jó az és kell is az, ha a párok külön is el tudnak menni ide-oda.
2013. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jajjjj ocsèm de unom ezt a sok buta ostoba kisgyereket. mièrt nem hùztok inkàbb aludni v tanulni? baxki, menjèl tàncolni a diszkòba akivel akarsz, de ne fàraszd itt a jònèpet a baromsàgokkal....
2013. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rosalie23 válasza:
Külön is lehet bulizni de csak jobb a pàroddal:)
2013. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rosalie23 válasza:
A helyedbe nem mennèk, mert ha a pasi olyan akàr szakíthat is...
2013. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!