Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ma munka után elém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma munka után elém jött a buszhoz, de nem tudom miért de nagyon ideges lettem. Ordibáltam vele amiért elém jött, erre otthagyott az utcán és elment. Azóta nem jött haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Telefonja nincs nála.
2013. nov. 14. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miért volt baj, hogy elég ment???? :O
2013. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
*eléd.
2013. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálhatnál? Semmit.

Gondolkodj el, mi a fenéért nem azt mondtad, hogy de jó, hogy a sötétben nem egyedül kell sétálnom, de jó, hogy hiányoztam annyira, hogy elém gyere... és hogy ezek helyett miért ordítottad le inkább a fejét.

2013. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Kérj bocsánatot.

( Én tuti azt gondolnám, munkahelyi szeretőd van)

2013. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mégis miért orditottál rá,inkább örülnöd kellett volna, hogy eléd megy.Csak nem hallott rólad valamit és meg akart gyõzõdni rólad?
2013. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ez komoly?? Ordibáltál vele mert eléd ment?? Miért nem kérdezted meg tőle ordibálás helyet, hogy miért lepett meg??

Ha nem foglalkozik veled az a baj, ha foglalkozik az a baj.. Az ilyen hisztiseket lapátra kell tenni, jobban járna a barátod is ha szakítana veled..

2013. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
"róla"
2013. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 ASOT ***** válasza:

Nem értelek, de komolyan.

Te érted magad? Felfogod mit csináltál?

2013. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért kiabáltam vele, nagyon ideges vagyok a munkahelyem miatt. Remélem nem esett semmi baja.
2013. nov. 14. 22:05
 10/28 Rosalie23 válasza:
Hívd fel kérj bocsànatot te is tudod hogy ez nem volt túl szép...
2013. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!