Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim irigyek a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim irigyek a barátomra?

Figyelt kérdés

A szüleim próbálnak eltiltani a barátomtól, mert szerintük túl jó hozzám, nem értik, miért van velem, miért nem keresek olyat inkább aki a szintemen van.

(A párom egyetemet végzett, híres zenész, jó anyagi háttérrel. A szüleim egyszerű munkások, épp hogy csak megélünk, én még csak most kezdtem egyetemre járni. Szerintük a barátom jobbat is kaphatna, miért ragadt le nálam...)


2013. nov. 15. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Uh ez így erős... milyen szülő az aki ilyet mond?
2013. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul:te egy senki vagy, a szüleid semmire sem tartanak...de szeretnék én ilyen szülőket!
2013. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:

SZEMETEK:D ellopták a csávó szüleinek a szövegét XD

ennek nem örülni kellene? a féltés az egy dolog.. még oké is lenne de ez mi ez? az is oké lenne h ha esetleg "szégyellik" h maga a két család nincs egy szinten de ezt meg nem így kellene tálalni.. egyáltalán ha ezt így közölték az mi már? romboljuk egy kicsit a lányunk önérzetét..

2013. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreérted a dolgot. Nem irigyek, csak nagyon szeretnek, és féltenek a csalódástól.

Kisebbségi érzetük is lehet, de ezek emberi dolgok. Ne figyelj rájuk, hanem bizonyítsd be magadnak, magatoknak hogy összetartoztok.

2013. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

biztos, hogy így ezt mondták?



én hamarabb gondolnám, hogy aggódnak érted, mert túl sok tévét és szennylapot néznek(igaz nem is kell nézni az ember akkor is látja)


Az ismert emberek pedig általánosítva gyakran váltogatják a partnereiket...modellek, tévés személyiségek, zenészek...stb


ők nem jobbak nálad, csak ismertebbek, tehát ha azt mondják kaphatna olyat is, nem feltétlen téged szólnak le.

Irigyek pedig nem hinném..legalábbis ez még a e mondataidból sem úgy jön le.

2013. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, biztosan így gondolják.

Apukám nem akarta elhinni, hogy ez a srác tényleg az a srác.

Kezdte, hogy neem, az nem lehet, képtelenség, hogy ő pont velem...

(A rajongója voltam, mielőtt járni kezdtünk, sokat hallgattam a zenéjüket.)


Külföldi, ritkán találkozunk, a szüleim nem engedik, hogy kimenjek hozzá.

(20L vagyok, ha ez számít)

2013. nov. 15. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
nem irigyek ... csak attól félnek, hogy egy leszel/vagy a sorban
2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy, és van olyan, hogy a szüleid "nem engednek" valamit? Te jó ég...

Én biztos pakolnék és hagynám őket ahogy vannak. Ha az én szüleim ilyeneket mondanának nekem, az olyan szinten tönkretenné az énképemet és az önbizalmamat, hogy soha többé nem akarnék velük szóba állni. Van egy szint, ami már nem féltés, hanem beletiprás a gyermeked lelkébe. Gusztustalan.

2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy rajongói közül vett ki így már minden érthető.

Sztem egy kicsit naív vagy a szüleid meg azért éltek már egy keveset. Így külső szemlélőként sztem hallgass a szüleidre.

2013. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem koncerten találkoztunk. Neten ismerkedtünk meg.

És nem egy vagyok nála a sorban, meg akarja kérni a kezem. Ha nem tanulnék, már össze is költöztünk volna.


Ismerik a szüleim is személyesen. Beszéltek már.

2013. nov. 15. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!