Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor járjak vele vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor járjak vele vagy nem?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én 23 éves fiú.

Szüzességemet vele veszítettem el körülbelül féléve.

Kapcsolatunk barátság extrákkal.

Az előtt sose volt csajom.

Kedvelem őt valamelyest, de nem teljesen.. ha ránézek látom, hogy nem ő az igazi viszont mégis rá gondolok nagyon sokszor hogy mi lenne ha..

Úgy vagyok vele, hogy járnák vele de mégsem.. tudom hogy nem Ő az igazi így tudom, hogy hosszútávon nem működne a dolog.. vagy még is? Nem tudom..

Én mindig is egy szép aranyos jól viselkedő csajra vágytam, de erre az élet egy olyat sodort elém aki itt ott megiszik, eszi a cigit, és nem rég kiderült, hogy elment prostinak két hétre egy helyre külföldön.

Attól a dologtól ő nagyon ki is készült utólag mert nagyon megbánta. És azt mondja többet sose, csak szüksége volt nagyon a pénzre.

Egyébként a szülei elváltak mikor melyiknél lakik, sőt volt hogy az egyik volt fiújánál lakott.

Nem ilyen csajra vágytam én, viszont valahol meg is tudom érteni őt, mert átérzem miken ment keresztül az életében..

Nem tudom mit csináljak, mért tett az élet elém egy ilyet?

Csak azért, hogy félévet barátkozzak vele szexeljek vele jópárat szerezzek tapasztalatot és ennyi? Vagy pedig azért, hogy próbáljak meg vele minden hibájával nehézségével együtt járni, együtt élni stb..?

Bár a megélhetés is kicsit nehézkes lesz vele további okokból is amiket most nem részletezek.

Szóval problémás a dolog de most féljek tőle? Aztán meg később megbánom, hogy mit is veszítettem? Vagy vágjak bele komolyan és akkor lehet elszarom az egészet, mert aztán szétmegyünk és csak fájni fog nagyon és a jóbarátságunknak is akkor vége..

Bármiféle véleményt elfogadok.


2013. nov. 15. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem jönnék vele össze. Remélem te sem gondoltad komolyan...
2013. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell párkapcsolatot erőltetni valakivel, aki nem az eseted, csak mert lefekszik veled. Ő ajánlott egyáltalán többet annál, ami most van köztetek?
2013. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!