Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti kihasználnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kihasználnátok egy pasit anyagilag?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan lányok, akik visszaélve a szexuális vonzerejükkel kihasználják a pasikat?

Csináltál vagy csinál ilyent? Van ilyen történeted?


Bevallom őszintén, hogy én pasi létemre izgatónak találom az ilyen típusú nőket. Szívesen kipróbálnák egy olyan nőt aki igazán profi ebben a dologban.


Van itt olyan pasi akit izgat ez? Azt hiszem soknak bejön de kevesen vallják be.


2013. nov. 15. 17:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
31/F
2013. nov. 15. 17:32
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Te szerencsétlen. Miért jó ez neked? Az ember azt hinné, erre a korra benő a feje lágy a legtöbbnek.
2013. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

"Van itt olyan pasi akit izgat ez? Azt hiszem soknak bejön de kevesen vallják be."


Mégis kit izgatna ez, és áruld már el, egyáltalán mi az izgalmas ebben? Az, hogy "visszaélve a szexuális vonzerejükkel kihasználják a pasikat?". Mert ez szerintem szánalmas. Senki sem szeret anyagilag rosszul járni, hát még úgy, hogy közben esetleg az érzelmeit is kihasználják, hogy elhitetik vele, hogy érdekes, aztán meg sehol semmi. Egy igazi férfi nem engedi azt, hogy kihasználják, hanem szépen lapátra teszi az ilyen nőket, és olyannal kezd foglalkozni, aki tényleg egy valódi nő

2013. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jah, és 24/F
2013. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak olyan írjon akinek van mondani valója.
2013. nov. 15. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem elsődleges cél kihasználni valakit anyagilag. Még nem csináltam ilyet.
2013. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor érdekes ha én használok ki egy gazdag pasit, de nincs ilyen szerencsém
2013. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ki. de én nem tudok visszaélni a szexuális vonzerőmmel mert nincs. xD
2013. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez egy létező fétish financial dominationnak hívják
2013. nov. 15. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan csinálják...tudatosan vagy akár tudat alatt is. Manapság fontos az embereknek(nőknek) az anyagi biztonság,ezért akár eltűrnek többet is egy férfitól, csak hogy mindenünk meglegyen, mégse kelljen dolgozniuk érte. Valószínű, hogy az olyan férfi, aki élvezi, hogy ilyen módon kihasználják, ez által is jobban érzi, hogy egy nőt kontrollálni tud.
2013. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!