Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jár a lépcsőházunkba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár a lépcsőházunkba egy lány, egy idős házaspárhoz, és hát le szeretném szólítani vagy ilyesmi, de tök béna vagyok a nőkhöz. :s Mit tudnátok tanácsolni? :s

Figyelt kérdés
nos.. szóval a lány 17 éves, én 20 vagyok.. de sík hülye a nőkhöz komolyan :D szégyellem de nem vagyok vmi tapasztalt fiú :S ...... annyira elbénázok mindent hogy például megszólalni se merek egy szép lány jelenlétében.. de megpróbálok magamon erőt venni és amúgyis tetszik nekem ez a lány, szépnek különlegesnek látom és szivesen megismerném.. ja és amikor köszönünk kedvesen mosolyog szóval látom rajta hogy én is tetszek neki. (kideritettem hogy a szomszéd házaspár unokája, de semmi többet nem tudok róla) az meg hülyén néz ki hogy átmegyek az idősökhöz és kérdezősködök az unokájuk után :D nos.. inkább arra gondoltam hogyha legközelebb meglátom megszólítom.. de ötletem sincs h mivel kezdhetnék.. megkérdezni a nevét meg a suliját hová járhat, de am hogy tovább? időjárásról meg politikáról ne beszélgessünk már :D szóval ti hogy szólítotok meg egy kedves lányt, mivel indítotok, mivel startol nálatok egy beszélgetés?

2013. nov. 15. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hé te!

Fordul,pucsít,gatya letol.

És te már tolhatod is hátulról.

2013. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nevét, és azt is kérdezd meg mondjuk, hogy ha végzett a nagyszülei látogatásával, nem lenne-e kedve meginni valamit.
2013. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hidd el, az is nagyon szimpatikus tud lenni nekünk, lányoknak, mikor egy fiú zavarban van. A lényeg, hogy mondjon valamit. És az inkább legyen egy aranyos hülyeség, mint egy profi szöveg, ami nem szívből jön. Például nekem az egyik legkedvesebb emlékem, mikor egy fiú odajött annyival, hogy "Szia, ööö, heló, szóval... Hogy vagy?" :)
2013. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha megmutatom hogy zavarba tudok jönni, akkor később nem biztos hogy előnyömre válhat bizonyos élethelyzetekben, ja meg ha NEM mutatom a magabiztos felemet már rögtön az első percben, az már nem is lesz jó később se, mert a lányoknak magabiztos, eltökélt, öntudatos pasik jönnek be, és nem azok, akik ismerkedés közben tutyimutyin zavarba jönnek.. szóval ez a mutassuk meg hogy bennünket is zavarba lehet hozni szöveg sztem nem állja meg helyét, kedves harmadik válaszoló
2013. nov. 19. 02:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül olyan tip.a lány mint a 3-as-ami igen ritka-akkor nyerő vagy,viszont a legtöbb nő átnéz a bénáskodó srácokon.Szerintem csak gyakorlás kérdése az ismrkedés.Menj oda a lányhoz,kérdezd meg kije ő az idősöknek? Ne áruld el amit már tudsz róla!Majd így lassan megismerkedtek.Sok sikert!
2013. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek, amikor aranyos tud lenni, ha egy pasi meg van szeppenve :)
2013. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Negy tanacsom van.

1.Deritsd ki mit szeret, es azzal kapcsolatosan kezdemenyezz beszelgetest.

2.Ne kerdezz, mert arra csak egy sima valszt kapsz pl.-Te annak az idos hazasparnak az unokaja vagy? - Igen. ,es ezzel nem mentel semmire. jelents ki valamit!

2013. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Folytatas:

3.Kerdezz valami szemelyest!

4.Ne latszon rajtad az izgatottsag!

2013. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Vannak helyzetek,amikor aranyos tud lenni,ha egy pasi meg van szeppenve:)Én magam is szinte naponta látok,hallok ilyet.A szomszéd asszony mikor jól lehordja a férjét,aki aztán behúzza a nyakát és halgat.Pedig dolgos és jó ember,nem is iszákos.Csak nem szeret vitatkozni semmiségeken,halgat megszeppenve.Ezért tetszet a feleségének, mert akkor is ilyen volt mikor udvarolt neki.Vagy amikor a nagy po...jú boltosnő elküldi a vevőt valahová,mert válogatott a kenyérnél,szegény ember megszeppenve elkullogott,aranyos..
2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9-es igen.. :S


valóban nem valami vonzó, mert a lányok a magabiztos fiúkat preferálják, és nem az önbizalomhiányosokat.. ez sztem is butaság h egy lánynak a félénk pasik tetszenek

2013. nov. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!