Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más emberek miért találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más emberek miért találnak ilyen könnyen számukra megfelelő párt? Ennyire mindegy nekik, hogy kivel járnak?

Figyelt kérdés

Sajnos lassan már 22 éves leszek és még mindig nem volt egy normális kapcsolatom...


Már volt egy pár barátom és még ennél is több sráccal ismerkedtem, amiből aztán nem lett semmi, mégse találtam még egy olyan srácot se aki belsőleg megfelelt volna. Nem külső alapján ítélkezem, szóval ezt felesleges is megemlítenetek. Ami számomra állandóan problémát jelentett, az a fiúk személyisége, viselkedése volt. Az elején minden szép és jó volt, de ahogy egyre jobban megismertem őket, egyre jobban taszítottak. A leghosszabb kapcsolatom is csak pár hónapos volt.


Bennem van a hiba?

Csak szerencsétlen vagyok mert mindig rossz emberekkel hozott össze a sors?

Másoknak ennyire mindegy, hogy kivel jönnek össze?

Vagy ők ennyire szerencsések?


2013. nov. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg a felszínes, erősen kompromisszumos kapcsolat.

36 F

2013. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a páromba megtaláltam a másik felem. :)

Majdnem 1 évig ismerkedtünk, hogy tényleg jól kiismerjük a másikat. nem siettük el.. Remek a kapcsolatunk mindent megbeszélünk így semmi gond nincs köztünk. :)


Tovább tartson a barátkozás ismerd ki, hogy milyen. :)

Nem kell egyből összejönni.. :)

2013. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi volt a gond velük?


Nálam például elég konkrét fejlődést lehet látni. Az első komolyabb páromnál előjöttek problémák, amikkel nem tudtam megbarátkozni. A következőnél ezekre már direkt figyeltem. Például az első barátom hihetetlenül lusta volt, most már szóba se állok olyannal, aki lusta. Ugyanis pontosan tudom, hogy idővel rájön, hogy ha ő nem csinál meg valamit, engem idegesíteni fog és megcsinálom, és mivel lusta, ezért idővel semmit nem csinál meg :)

Na a lényeg, hogy a második kapcsolatomnál már sok mindenre figyeltem, ahol megjelent valamilyen kizáró tényező, arra nem is szántam több időt - minek, úgyis szakítás lenne a vége. Most a harmadik komolyabb kapcsolatomban vagyok, talán végre ez jó lesz. Itt a kardinális kérdéseket már a legelején tisztáztuk, ő is hasonlóképp gondolkodik, nem vagyunk már fiatalok, 25 fölött, azt az embert keressük, akivel leélhetnénk az életünk. Persze kell az is, hogy ha rágondolok, milyen kedveset mondott, néha szó szerint a könny kicsordul a szememből, amikor nézem, ahogy öltözködik reggel, már attól nedves a bugyim - de ez mind nem elég, az is kell, hogy tudjuk, hogy az élet fontos kérdéseiben egyetértünk.

2013. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én nem mondanám könnyűnek. 5 évig tartott, mire értelmes normális férfit találtam magam mellé. Tény az is, hogy elég későn kezdtem a pasizást. 19 évesen.


Szóval 24 voltam amikor megismerkedtünk és összejöttünk.Másfél év múlva már össze is házasodtunk.


Nagy mázlim volt az biztos. Végül is van aki még 30 évesen se találta meg az igazit. Én meg 25 voltam amikor összeházasodtunk. A barátnőim közül 2 még mindig egyedül van...pedig ők már 28 évesek.


De az is tény hogy megszenvedtem érte. Sokat csalódtam az 5 év alatt...volt hogy 2 évbe telt amíg kihevertem az egyik exemet. Nem beszélve a rengeteg pocsék randiról és próbálkozásról....:)


Ne add fel. Még fiatal vagy:)


27/N

2013. nov. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!