Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ezen ti is megsértődtete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezen ti is megsértődtetek volna?

Figyelt kérdés
Épp kocsmázni volt, nem meglepő. Máskor szokott 1-2 smst küldeni, most pedig azt kérdezte,hogy miért nem írok egy smst sem? Én meg azt válaszoltam,hogy 'mit zavarjalak ivászat közben?' És megsértődött....
2013. nov. 15. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában akkor sértődik meg az ember, amikor a másiknak igaza van
2013. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te talán fogalmazd újra ...sejtem mit akarsz írni de a gondolat csak egy darabját pötyögted be. szal kocsmázik és elvárja hogy pittyegjen a telója és "ja hát a csajom írogat nicsak "alapján visszaírogathasson iszogatás közban de most nem tudott mire visszaírni és nem tűnik most akkora machónak?
2013. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért húzta fel az orrát...

Elment sörözni újra meg újra, úgyis ilyenkor csak kötekedik.

Én meg nem tudok cuki-muki smsket küldözgetni neki ilyenkor...igyon csak.

2013. nov. 15. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:

3.lehet az van dologban, de lehet épp az ellentéte.

Máskor többet írt,ő kezdeményezett. Volt egy olyan eset, amikor hirtelen már nem válaszolt, majd egy óra múlva otthonról írta,hogy kikapcsolódott a telója és nemtudta a pin kódot. Ekkor arra gondoltam,hogy vagy ő kapcsolta ki és volt mire fognia, vagy a haverjai megelégelték,hogy sokat pötyögtet és kikapcsolták.

Mert eddig egszersem volt példa rá,hogy magától kikapcsolódjon.

Meg hát van,hogy fél órákat kell várnom a válaszára, akkor meg mi értelme egyáltalán írni...?

2013. nov. 15. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan mond meg ezt neki, hogy nem küldesz semmit, mert nem akarsz veszekedést, meg hát azért ment be hogy a haverjaival legyen, te csak tiszteletben tartod ezt :P holnapra úgyis elfelejti
2013. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!