Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal most leszek együtt 1 hónapja,de 1 év kihagyásunk volt..szóval tavaly elég sokat együtt voltunk..és azt hittem,hogy olyan lesz mint tavaly..de nem. Nem akarok vele találkozni,azt se akarom hogy megcsókoljon stb. Mitől van ez? és most úgy érzem,hogy becsaptam,de én vele akarok lenni,de nem tudok. Mitől lehet ez és mit tehetek ellene?:( nem szeretnék szakítani,mert tudom hogy tudat alatt ő az igazi nekem..:(
2013. nov. 15. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

De miért nem akarsz vele lenni.??

Van más.?

2013. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te egy gyökér vagy... ez életképtelen sz@rdarab,


És azt tudod, hogy fiú-e vagy, v lány ?


Takarodj anyáádba inkább..

2013. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs más,csak ő van.És nem is akarok mást.

2.köszönöm az "értelmes" választ.:DD

2013. nov. 15. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok..:D

akkor viszont ő kell neked,csak magadnak sem akarod bevallani..:)

2013. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mit tegyek az ellen hogy nem akarok vele lenni? (nem mindig van ez de most ez van.) és ez így jön..:( szóval nem is veszekedünk,meg semmi. És tudom,hogy szeret és tudom hogy szeretem. Csak ez nagyon rossz érzés nekem.:( de köszönöm a válaszodat!
2013. nov. 15. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez volt velembis. :)

Rá kell jönnöd, hogy ő az egyetlen, csak ő van akit szeretsz! Élj ezzel a lehetőséggel, én sajnos elszalasztottam... Hidd el nem jó érzés. Gondolj arra, hogy ő az igazi, legyen önbizalmad!!

L

2013. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm:)

És sajnálom,hogy Te elhalasztottad.:s

Én nem szeretném elveszíteni és Ő sem engem.:)

2013. nov. 16. 10:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!