Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy apukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy apukám megengedje, hogy nálam aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
5 hónapja járok a barátommal. Nagyon messze lakik tőlünk, sokat utazik és 1-2 hetente szoktunk csak találkozni, pár órára... Ez nekem nagyon kevés, szeretném ha nálam alhatna, de apukám nem engedi meg... Nincs valami jó ötletek amivel esetleg meglágyíthatnám a szívét?:)17l, 20f
2013. nov. 15. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem... maradnak a párórás talik.
2013. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi? Mit mond?
2013. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A helyében én se engedném ennyi idő után. De abban egyet értek veled, hogy kevés az az idő.
2013. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Úgy sem engedi meg hogyha külön szobában alszotok?? :) Igaz hogy nem együtt aludnátok de legalább ott lenne közel hozzád :) Apukád is látná hogy normális srác és talán megengedné azt is hogy együtt aludjatok :D
2013. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ötlet? Várj még egy évet... 18 évesen már talán megengedi...;)
2013. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 piriiiiii ***** válasza:
Azért az öt hónap elég ahhoz, hogy szerencsétlen pár többet tudjon együtt lenni pár óránál, sőt, együtt is aludjon. (bocs az offért)
2013. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piriiiiii ***** válasza:
Vagy miért nem csináljátok azt, hogy Te alszol a fiúnál? Vagy ő már egyedül él?
2013. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megmondod neki hogy a barátod igazából homokos és impotens is.
2013. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennél egyszerübb nincs. Mondd azt hogy lekéste a vonatot és ma már több nem megy. Ugyse fogja kidobni
2013. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat:)

Nem tudom miért nem engedi... gondolom félt, hogy a végén baba lesz belőle, de mondjuk ez még nem aktuális, még egy darabig biztos nem fekszünk le..

A külön szobás talán menne. Azt anyukám is megengedi. De pont az lenne a lényeg, hogy összebújva alhatnánk:)Persze kezdetnek ez is elég jó lenne, csak félek, hogy a barátom nem tartaná-e gyerekesnek ezt a megoldást.

2013. nov. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!