Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sz'iasztok! Mi a baj velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz'iasztok! Mi a baj velem? Ahogy mondani szokás mindenen megvan viszont mégsincs semmim.

Figyelt kérdés

Elég hosszú lett bocsi , de ha kihagytam volna bizonyos részeket akkor nem lett volna nagyon értelme… De így legalább csak az válaszol aki „akar”. Az ilyen „vicceskedő” megjegyzések szerintem feleslegesek. Bár talán mindenki számára egy kicsit tanulságos lehet, aki a külsőre fogja vagy a pénzre vagy a körülményekre a boldogtalanságát. Bár leginkább azoknak, akik nem használják ki a lehetőségeiket...


Kezdem az elején: Tehát én egy eléggé jólnevelt srác voltam hülyén hangzik de nem igazán sokszor találkoztam emberekkel , magántanuló voltam , kiskoromba külföldön éltünk és eléggé (már feleslegesen) jó anyagi körülmények között. Ez engem sosem érdekelt igazából. Sosem voltam kifejezetten rossz gyerek eléggé szigorúan voltam fogva, emellett azért el is voltam kényeztetve. Szóval Magyarországra költöztünk általános végét is itt jártam, és hát elég nehezen viseltem akkoriban a dolgokat és eléggé antiszoc lettem , sz*rtam igazából mindenre így a tanulásra is. Aztán emiatt egy hát őszintén szólva átlagon aluli középsuliba mentem továbbtanulni és itt is kezdődik a lényeg. Szóval én eléggé okosnak tartom magam és az is vagyok – persze akkor is annak hittem magam de ez orbitális tévedés volt mert nagyon későnérő típus voltam – ezen nincs mit magyarázkodni , viszont az emberi kapcsolatokhoz meg full hülye voltam. És igazából szerintem ez nem az én hibám na mindegy…


Szóval eleinte nagyon vártam meg minden , mindenki idegen volt stb. De hamar megcsappant az érdeklődésem mert nagyon kilógtam a sorból. Utólag nagyon megbántam már ezt , de akkor nagyon sznobként álltam a dolgokhoz és elkönyveltem ,hogy hát itt mindenki hülye én innen elhúzok. És ez a hozzáállás 2 évig kb megmaradt. De nem húztam el. Aztán már így beilleszkedtem nagyjából és végülis ahogy telt múlt az idő azt vettem észre ,hogy már minden lánynak bejövök. Mármint ráeszméltem ,hogy milyen jól is nézek ki igazából. Szóval ilyen gyerekes de mégis férfias arcom van, nem lehet ezt leírni . És ezt se nagyképűségből írom mert ezt nekem nagyon sok időbe telt felfogni. mert régen szerintem tök nyomi voltam. Bár már akkor is tetszettem a lányoknak csak nem igen vettem a lapot. Illetve elég kevés lánynak tetszettem akkor még ha jobban belegondolok . De aztán már bedurvult a helyzet, például követtek , vagy nagyon béna szerelmes leveleket irogattak , ajándékot küldtek , DE még egy két srác is nyomult sőt olyan is volt ,hogy a csaj aztmondta legyek vele a barátja megengedi… érdekes dolgok voltak….Viszont az a helyzet, hogy én annó nagyon sok helyzetet kihagytam , párat már meg is bántam. Akkor még nem voltam hozzászokva az ilyenhez és lelkileg sem voltam érett nagyon ilyesmire. Meg nem igen adtam magam, szóval elég válogatós vagyok. De igazából lett egy „hírem” vagy nemtom csomóan ismertek akiket én nem , és teljesen másnak gondolnak mint amilyen vagyok. Sokan teljesen máshogy gondolják de én például még csak pár lánnyal feküdtem le, velük is csak 18 éves korom után. Vannak akik meg azt híreszteli k,hogy velük voltam vagy ezzel meg azzal kúrtam stb…


És hát még soha nem volt barátnőm. Tehát normális kapcsolatnak még a közelében sem jártam, nem sétáltam kézen fogva , nem szerettük egymást … Semmi. És annyira magányos vagyok, mindig is az voltam. Talán csak egy normális barátom volt a többi mind haver .Amúgy nem vagyok ám ilyen visszahúzódó rinyap*na mielőtt ezt gondolná bárki… Néha viszont úgy érzem ,hogy kicsit félnek tőlem vagy nem tudom. De mostmár teljesen kivagyok, olyan szinten egyedül érzem magam. Nem akarom sajnáltatni magam csak tanácsot akarok kérni. Mert én komolyan nemtudom hogy kell „viselkedni” . Gondolom ezért nincs úgymond senkim.


2013. nov. 16. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te az "alapokat" hiányolod.

Gondolom úgy lettek barátnőid,hogy ők szedtek fel,ez ismerős.

Próbáld meg egyszer,majd ha lesz olyan lány,akivel szeretnéd,hogy te indítod el az egész folyamatotés szépen lépésekben haladsz.


A barátokra meg - mondjuk az előzőre is vonatkozik- :

"Ereszkedj le" kicsit a földre :)

Ne akarj különleges lenni,ha pont az átlagot hiányolod.

2013. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah ők szedtek fel, valahogy így... Ha én akartam valamit abból még jó eddig nem sült ki :|
2013. nov. 16. 00:32
 3/9 anonim válasza:
El olvastam, tök jó.. szerintem nincs itt semmi baj a "magányon kívül" hogy megválogatod, kivel hogyan, s miként. Ez tök korrekt, valszeg ezért is akarnának téged annyira a nők, mert téged nem lehet csak úgy meg kapni, sajnos tanácsot nem tudok adni, főleg nem két mondatban.. és főleg nem online, ez nem két sor lenne :/ ... :) de fel a fejjel, minden jót ;)
2013. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hollax?
2013. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig,mert hosszú lett.Bocsi!:D
2013. nov. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fantasztikus vagy akkor :D
2013. nov. 16. 01:10
 7/9 anonim válasza:

az életed nem a pénztől lehet teljes, az emberi kapcsolatok sokkal fontosabbak. a barátaid,a barátnőd, a szüleid. ha ők hiányoznak az életedből, vagy csak "fizikailag" vannak jelen az életedben, akkor érezheted üresnek a napokat. írtad, hogy nincs barátnőd, és barátaid se ("csak haverok"), ezért 2 ki is esett...

próbálj meg barátkozni, ismerkedni, ez talán nehezebben megy attól, hogy sokáig magántanuló voltál, de "tanulható".

2013. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Juj nem mondod :D Én hiába mondtam mindenkinek ,hogy a pénz nem fontos de egyből nyáladzva ordítanak ,hogy "hááá te könnyem beszész me neked van"... mondom anyátok...

De szóval viccen kívül nekem ezt nem kell magyarázni tisztában vagyok vele. Nagyon nagyon nagyon nagyon szeretnék csak így barátokkal kiülni valahova iszogatni valami olcsó kis szar kannásból és közbe jól érezni magam, de tényleg érezni ,hogy van valaki akire számíthatok vagy jól elvagyok vele és ismer engem és én is őt, és számíthatok valakire. Kit érdekel a pénz...

Barátnőről meg nem is beszélve... Most is szerelmes vagyok de az úgysem jön össze.

Egyébként nem tudok barátkozni se ismerkedni... Ez van. VÉGTELENSZER próbáltam már de nem ment. Szorongok nagyon. Komolyan nem tudom ,hogy működik ez... Legalábbis egyedül nem, társaságba már jobb a helyzet. De ott is ha valaki meg közeledik (mármint érzelmileg - és nem b*zisan) akkor azt elutasítom ,ez van ilyen vagyok tiszta érzelmi nyomorék. De ugye már nincsenek barátaim és nem is nagyon járok sehova. Szóval sz*r a helyzet

2013. nov. 16. 02:12
 9/9 anonim válasza:
ha ennyire komoly a probléma, akkor menj el pszichológushoz, ő adhat tanácsot, és segíthet leküzdeni a szorongást.
2013. nov. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!