Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek is mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek is mindig nagyon ocsmány az exetek új barátnője?! Még ha, bombanő is. Mi lányok, mindig igy érezzük ugye?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM.

Attól hogy féltékeny vagyok, meg rombolja az egómat, még be tudom látni, hogy szép. -.-"


Te meg pasi vagy, de ne zavarjon.

2013. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. Ha még nem zártad le magadban akkor igen. ha lezártad akkor nem. Én pl tudom hogy a férjemnek az elöttem levő barátnöje is szép volt és csinos.
2013. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zártam le, és még mindig szeretem, akkor is be tudom látni, ha a másik lány szép. Attól nem lesz jobb, ha azt mondom rá, hogy csúnya.
2013. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindet lezártam és furcsa módon csak ronda nőkkel jöttek össze. Mindenki csak azt mondta, hogy ez jó nagy pofára esés volt a pasinak... Mert még szeretni sem szeretik az új nőjeiket. Késő bánat ...
2013. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Én elismerem, ha egy nő jól néz ki, akkor is, ha az exemmel kavar.

Magamnak hazudnék, magamat hitegetném, ha tagadnám, és én tisztelem magam annyira, hogy ne viselkedjek így.

Inkább intézem el egy "ja, láttam, helyes csaj" megjegyzéssel, és tudom, hogy túltettem magam rajta, mint egy "jaaaj, tudom, az a ronda, festett szőke liba".

Egyrészt ez a nőtársaim ellen való gyökérkedés lenne, márpedig én nem szemétkedek más nőkkel, ha nem adnak rá okot (és történetesen szeretni azt, akit én is szerettem NEM ok rá. elvégre én is szerettem az illetőt, szerethető, totál lehetséges, hogy más is szereti, az exem pedig amúgy sem a tulajdonom.), másrészt meg egyértelmű jele, hogy az illető nincs túl a volt kapcsolatán.

2013. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!