Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya, durva veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya, durva veszekedés után, ha a párotok arra kér, hogy felejtsétek el ami volt, legyetek normálisak jókedvűek, ti hogyan tesztek eleget ennek a kérésnek?

Figyelt kérdés
Sokadik alkalommal beszéltük ezt meg,hogy elfelejtjük, tiszta lappal indulunk és minden jó lesz.Ez eddig sem jött be.Hogyan tudtok újra bízni abban,hogy megváltoznak a dolgok,és hogyan mosolyogtok rá úgy, mintha semmi sem történt volna?

2013. nov. 16. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek így sehogy - kell idő, hogy lenyugodjak.

De ha megbeszéljük az esetet - és szeretnénk tovább, akkor a megélt szép pillanatokra gondolok, hogy miért szerettem bele, a közös emlékekre... Nekem ez segít.

(olvastam valahol egy "új" párterápiás módszerről, ahol nem a problémákat elemezgetik nagyrészt, hanem arra koncentrálnak, mit szeret egyik a másikban, mit tisztel, stb. Állítólag nagyon sikeres.) :)

2013. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő már másnapra ahogy felébredünk azt szeretné, ha olyan lennék mint aki felhőtlenül boldog...de nem megy így rögtön nekem, és mégis muszáj leszek álarcot felvenni,bár nemigazán fog menni
2013. nov. 16. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!