Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Nektek, hogy esne ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek, hogy esne ha az exetek felhivna, hogy " csak tudni akartam mivan veled "?!

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Hogy hogyan is viszonyulok én az az exemhez.
2013. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Engem csak kicsit zavar, mert abszolút fölöslegesen teszi, végül is már nem rá tartozik a dolog. Ilyenkor közömbösen, tőmondatokban válaszolok, és ennyi...
2013. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy 1-es írta. Ha még szeretem, akkor jól esne, ha megutálnám, akkor elküldeném a francba
2013. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én vagyok a lány, és felakarom hivni , dehát igen haragosan váltunk el :/ de minek hivjam, ha ő sem hiv ?! :(
2013. nov. 16. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
totál felesleges felhívni.
2013. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó híva fel annak agyoon örülnék :D :D

Ha az előttiek annak már nem annyira.

2013. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele. Te nem hívod mert minek?

De mi van ha ő is ezt gondolja? :D

Nem jobb levetkőzni a büszkeségünk és megtudni mi a helyzet? A reakciójából úgyis tudni fogod. Veszteni nem vesztesz szerintem semmit. Én megpróbálnám. Egy ilyen udvarias érdeklődésben nincs semmi rossz!

Nem könyörögni hívtad fel...

2013. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fontos a barátsága vagy legalább beszélő viszonyban szeretnél vele maradni akkor remek érdemes. Ha vissza akarod szerezni ahhoz is ez az első lépcső.
2013. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én mindennél jobban szeretem, és soha nemakarom elvesziteni véglegesen :( de szerintem ő csöppet sem igy érez :(
2013. nov. 16. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok után, amiket tett, pontosabban amiket nem tett meg, amikor kellett volna a kapcsolat idejében, engem hagyjon békén és ne hívogasson.
2013. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!