Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés! Tényleg hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés! Tényleg hülyeség?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk majd összeköltözni, körülbelül fél év múlva. Akkor már 2 éve leszünk együtt. Ő 27éves lesz én 24.

Jelenleg csak hétvégente találkozunk, hol náluk, hol nálunk.

Mindketten dolgozunk, de sokan teljesen felháborodtak az ötleten, mert gyakran tudunk kettesben lenni, hiszen náluk időnként üres a ház.



2013. nov. 16. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívetek joga! Amúgy sem vagytok már gyerekek... Teljesen természetes, hogy együtt szeretnétek élni.
2013. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem ideális lehet ez az idő erre.

Végülis 2 év alatt csak össze ismerkedik alaposan két ember. Bár ismerek olyan párokat akik szerint a 4-5 év is kevés volt rá. Emberfüggő...


Haverom hibázott baromi nagyot, hogy 2-3 hónap után összeköltöztek a nőcivel aztán most agyára megy a cicuka. Nem is szeretek hozzájuk elmenni, ha odahívnak, mert ha mindketten otthon vannak akkor hangosan kezdenek veszekedni (és sírással végződik). Már 2 szó sem passzol köztük. Szóval ő itt fogott mellé marhára.


Arra készülj fel te is, hogy együtt élni teljesen más mint hétvégente össze járogatni.

Számtalan dolog (még a kis dolgok is) konfliktusokat szülhetnek idővel.

Aztán lásd: előző eset :)

26 F

2013. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi köze ehhez másoknak? És ti felnőtt emberként ezt miért jelentitek be, miért foglalkoztok mások véleményével?

Mi 3 hónap után költöztünk össze, fiatalabbak is voltunk, de rohadtul nem érdekelt volna, ha valaki erre megjegyzést tesz.

2013. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, ráadásul az előttem szóló példája pont hogy az összeköltözés mellett szól: párom előző kapcsolatával több mint három év után költözött össze, és már az első nap kiborult, mégis, 3 évet nem akart csak úgy eldobni, hát még szenvedett pár évig...

Most nem jobb, ha pár hónap után borul a bili? Csak könnyebb úgy elválni, mint sok év után, szerintem.

2013. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 4 éve együtt élünk lassan, soha egy pillanatra sem bántuk meg, sőt.
2013. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg a párom 1-2 hónap alatt költöztünk össze, észrevétlenül úgymond, hiszen ott aludt nálam mindig és hordtuk oda fokozatosan a ruháit. Ergo így alakult. Azóta is együtt vagyunk, lassan 3 éve.
2013. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!