Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engeszteljem ki a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a pasimat?

Figyelt kérdés
Mar 8 honapja eggyutt vagyunk es nem jott el velem a legjobb baratnom szulinapjara, ahova mindenki el tudott jonni a parjaval es szepen megmondtam neki hogy nekem ez mennyire fontos. Es nem jott. Aztan felhivtam es kiderult hogy kint iszik a haverjaval es en erre elkuldtem az anyja p******ba es szakitott velem mert ennyire meg soha nem sertette meg senki allitolag. Bocsanatot is kertem, de nem segit. Otlet?.

2013. nov. 16. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A pasid nagyon sertodekeny...Szerintem ettol azert mindenki kapott nagyobb pofonokat,beleertve ot.Tulreagalta.
2013. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem illik másnak az anyjáról így káromkodni, főleg nem a párodéról, mert épp az anyjának köszönheted, hogy van neked.

Viszont jogos a felháborodásod, de nem így kell beszélni.

Mond neki, hogy hirtelen haragodban csúszott ki a szádon, de rosszul esett,hogy nem veled ment.

Egyébként nagyon ismerős ez a szitu, épp így vagyok én is, csak ma van a szülinapi buli,amire ő nem jön, de estként kocsmázni viszont elmegy...

2013. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt mar mind mondtam. De nem segit. Pedig tenyleg sajnalom, de abban a percben annyira merges voltam.
2013. nov. 16. 12:16
 4/9 Laylah ***** válasza:
77%

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de velem ugyanez történt augusztusban. Szerveztem egy szalonnasütős bulit a szomszéd város csónakázótavára, jó előre szóltam mindenkinek. Pasim előtte 2-3 nappal bejelentette, hogy nem tud eljönni, mert valami fontos dolga van a koliban. Pénteken volt a szalcsizás, hétfő délutánig nem tudtam elérni, akkor viszont kiderült, hogy amúgy végül feleslegesen ment vissza, mert nem volt ott az illetékes, csak neki nem szóltak (na persze...), és egész hétvégén házibuliból házibuliba járt, a koliban összesen 10 percet töltött, amíg átöltözött. Kiakadtam, naná, hogy ki, nem erről volt szó, pláne, hogy lelkendezve mesélte, milyen jó volt mindkét buli... A végén annyi történt, hogy megmondtam neki, hogy ez így nem mehet tovább, valamit nagyon változtatni kéne (leginkább neki, de ezt nem említettem), és hogy én szeretném megpróbálni, hátha sikerül. Na, akkor bökte ki, hogy szakít velem. Persze utólag kiderült, hogy már régebb óta tervezgette, de ez pont elég nagyra sikerült vita volt, hogy kihasználja és lelépjen.


Szerintem hagyd a p*csába, ha akar és szeret, akkor úgyis megbocsát, ha nem, akkor feleslegesen alázod meg magad, mint ahogy én is tettem (csak azt már nem írtam le).


23/L

2013. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Layla sajnálom, hogy ez történt veled. Nagyon gerinctelen dolog volt, amit tett veled.


Kérdező egyetértek az előttem szólókkal.

2013. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laylah ***** válasza:
Köszi, de igazából nekem kellett volna már régen elhagynom őt, mert egy kicseszett alkoholista volt (vagyis még mindig az, csak már mást boldogít). Olyanok is simán megtörténtek, hogy lementem hozzá, mikor hétvégére hazamerészkedett a koliból, és ő meg fogta magát, és kiment kocsmázni, mikor tudta nagyon jól, hogy nincs pénzem arra, hogy vele menjek (a baráti társaságunk azért nagyjából közös), ha nem is inni, de beszélgetni a többiekkel. A kedvenc eseteim azok voltak, mikor elment meglátogatni az apját a szomszéd városba, ígérte, hogy a 19:15-ös busszal jön (mindig). VÉLETLENÜL ponnnnntosannnnn mindig 5-10 perccel a busz után hívott, hogy "bocsi, lekéstem, addig kinézek a kocsmába, a következővel megyek". A következő az fél 11-kor indult, és persze, hogy nem volt rajta. Fél 12 volt az utolsó, azzal már muszáj volt neki jönni, addigra persze kottarészegen. És én meg vak voltam és szerelmes, és mindig elnéztem neki egy-egy kisebb-nagyobb vita után... nem is értem, miért írtam le ezt. Csak, gondolom, azért, hogy ti ne járjatok így.
2013. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van valami ebben hogy ha szeret majd ugyis lep. :)
2013. nov. 16. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg pont hogy ő volt a szemét, és ezt a kis elszólásod arra használja hogy a maga malmára hajtsa a vizet.
2013. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hisztis kisgyerek.Te megtetted,amit tőled telt,bocsánatot kértél stb.Innentől rajta múlik a dolog.Ez ismerős ez a része,én is jártam így,hogy gyakran volt az,hogy tűrtem és tűrtem,aztán kiakadtam és még ő volt megsértődve.Nem azt fogta fel,amit mondtam,hanem,hogy én megsértettem őt, ezzel jött.Eleinte az ember szépen mondja a dolgokat,aztán ahogyan húzzák az agyát egyre dühösebb.Pedig meg lehetett volna előzni.A legrosszabb,hogy utána napokig duzzogott,ahelyett,hogy magába nézett volna.
2013. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!