Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy a feleségetek / párotok másokkal is szexelt már?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar az, hogy a párom már X férfivel lefeküdt előttem? Nektek nem jut eszetekbe sokszor, hogy vajon hány férfi járt már a kedvesetek barlangjában? Valamiért ez undorral tölt el valahányszor eszembe jut.

2013. nov. 16. 12:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

" nem jut eszetekbe sokszor, hogy vajon hány férfi járt már a kedvesetek barlangjában? "


Miért, nem tudod?:-o


És Te hány lánnyal voltál már?

2013. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 tetro ***** válasza:
Gondolom te szűz voltál... Vagy minden lányt elvettél még az első szex előtt, csak szegények mind idő előtt elhunytak... "Kedvesem barlangjában hányan jártak" :DDDD
2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
29%
Engem is foglalkoztat hogy a barátnőm milyen férfiakkal volt együtt elöttem. Nem nagyon gondolok rá de ha eszembe jut hogy hányan élvezhettek oda be elöttem elfog az undor
2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

Senki sem tudja megtagadni a múltját ...

Lényeg, hogy együtt vagytok és szeretitek egymást, kit érdekel, hogy mi volt régen?!

Te is lefeküdtél mással ...

2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Kevesebbel, mint Ő. Abban sem vagyok biztos, hogy igazat mond, de az igazság sem túl rózsás... 15+


Ne oktassatok ki légyszives, tudom, hogy nem várhatott rám egész életében. A gondolat viszont akkor is itt van a fejembne.

2013. nov. 16. 12:59
 6/34 anonim ***** válasza:
17%
de nagyon zavar 5 nél többet nem tudok tolerálni
2013. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
2: Pontosan így vagyok ezzel én is. Ebbe belegondolok és hányni tudnék.
2013. nov. 16. 13:00
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

Öhm... nem? Mert a szex egy teljesen természetes dolog, ami jó móka, sőt, néha mókás is, én pedig nem vagyok s-ggfej, hogy dehumanizáljam azt az embert, akit szeretek, szimplán azért, mert előttem is élvezte a szexet. Miféle szexista, nő-hibáztató szarság már ez?

Ez leginkább a te kisebbségi komplexusodra, önbizalomhiányodra, vagy csak korlátolt gondolkodásodra utal.

2013. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
33%

3, 5.: Elég baj az, ha nem tudjátok, még nagyobb baj, hogy a kapcsolatban bennevan, hogy hazudhatnak is a partnereitek.


Azért a létszám megmutatja a szerelmi személyiségvonásait is, nyilván nincs 15+ partnere pl. egy 30 éves nőnek, aki mély érzésű, és a szerelmet jelenti neki az együttlét.


Inkább ez számít a partnerválasztásban, hogy ebben érzelmileg stimmeljetek, hogy kinek mit jelent a kapcsolat és a testiség, és nem az, hogy 3 vagy 8 nem sikerült kapcsolata volt-e már, amiért növelni volt kénytelen a létszámot...

2013. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Egy férfitől sem és főleg a jövendőbelimtől nem várom el, hogy csak rám várjon egész életében. Nem attól lesz jó párom, hogy csak nekem adja magát... igaz ennek is megvan a romantikája, de én lennék a legszomorúbb ha szegény csak azért lemondana a földi élvezetekről, mert rám vár.


Én üzennem neki (bár még nem tudom ki az), hogy szeressen, szexeljen, élvezze ki az életet, majd úgyis találkozunk!

2013. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!