Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy döntöttem kidobom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem kidobom, a helyemben ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elött találkoztam, akkor azt mondta másnap is jön munka után. Én készültem ebéddel is, mivel gondoltam éhes lesz meló után. Nem jelentkezett. Én meg szándékosan kivàrtam, én sem kerestem. Ma felhívtam, mondta hogy túlóráznia kellett, késön végeztek. (ez máskor is elöfordult de mindig idöben szólt hogy késik vagy hogy nem jön) Mondtam neki hogy az lett volna a minimum hogy szól arról hogy nem jön, és én ebéddel is készültem. Erre kiröhögött! Megírtam neki hogy egy b...ó t..ó p.....t, és úgy döntöttem kidobom. Ti is ezt tettétek volna?
2013. nov. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

Mivel pasi vagyok, én a barátod helyében megeresztettem volna egy telefont, hogy "szívem, ne várj, mert beragadtam a melóhelyen". De ezt nem csak a barátnőmnek, hanem bárkinek megtenném, akinek megígérek valamit, és közbejönnek dolgok. Így illene.....

Nem mondom, hogy a kidobás a megoldás, lehet ez már nem az első alkalom, és nem az egyetlen eset, amikor így viselkedik, de ha tényleg kihajítod, a helyében nem csodálkoznék.

2013. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:

Hát ez a kiröhögés...Megértelek, főleg, ha friss kapcsolatról van szó.

Azért minimális tiszteletet csak megérdemelsz már a párodtól.

2013. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
A "pofámba" röhögött amikor azt mondtam hogy ebéddel is készültem!!!
2013. nov. 16. 20:24
 5/57 anonim ***** válasza:
Ez szimplán tahóság volt nem épp szakító ok de te tudod :)
2013. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
Azért nem minden fekete és fehér, egy melóhelyen nem lehet orrba szájba telefonálgatni. Max a kiröhögést lehet felróni neki, ami viszont tényleg egy elég sekélyes emberre utal...
2013. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Munkahelyen is van annyi ideje az embernek (pl mosdóba menni) hogy annyi idö alatt legalább egy sms-t ír hogy nem jön.
2013. nov. 16. 20:27
 8/57 anonim ***** válasza:

Ennyiért még kár volt szakítani kivéve, ha nagyon friss a kapcsolat. Ha ez így működne akkor képtelenség lenne olyan házasságot találni ami 3 évnél tovább tart.

Viszont úgy tűnik nem igazán tört le a dolog és mivel nem írtad ezért feltételezem, hogy őt sem. Biztos, hogy itt szerelem volt?

De mindegy is, én ennyiért még nem szakítanék és, ha elkezd pedálozni akkor megérdemel egy újabb esélyt.

2013. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
maximum vérig kellett volna sértődnöd, és várni, hogy kiengeszteljen. de azért nem kellett volna kidobnod...
2013. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra gondolt, hogy mivel későn végzett már úgyis tökmindegy. Arról meg fogalma sem lehetett, hogy te ebéddel vártad volna..
2013. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!