Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha külsőleg megundorodtam a barátomtól?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a barátommal(ő 17, én 18). A kapsolatunk elején úgy jöttūnk õssze, hogy engem nem vonzott testileg....viszont lelkileg olyan volt, mint én, ilyen fiúval még nem találkoztam. Nem tudtam szakítani, mert azt éreztem összetartozunk. Sajnos nagyon sok nehézség volt a kapcsolatunkban. Az egyik a testiség. Olyan szinten undorodtam a szextől.....amit ő nem tudott. Ha azt kérte vetkőzzek le, sírnom kellett,amit ő nem tudott. Akárhányszor kért valamit, az undor ellenére megcsináltam. Többet ért, mint hogy ilyen miatt elveszítsem. Még nem feküdtünk le. Kezdetben miattam, mostmeg már miatta és a szülei miatt. Az anyukája nem engedi, hogy együtt aludjunk. Én ennek örültdm, mert nekm kell lefeküdnünk.... viszont holnap megyek át hozzá, és közöltea teeveit, hogy miket szeretne(a lefekvésen kívül mindent), én meg már most kivagyok borulva, amit őnem tud. Szakítani azért nem szakítok, mert akármilyen kifogásnak tűnik, mondhatni pánikbeteg vagyok, és ha nincs a barátom úgy érzem nem ér semmit az életem...így meg ez az egész.....mit csináljak, hogy legyen a holnapihoz kedvem? MUSZÁJ MEGTENNEM, ha nem akarom elveszteni.
2013. nov. 16. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy. Igen, muszáj megtenned, hogy SZAKÍTS!!


De ha ezt nem teszed meg, akkor nekem nincs több mondanivalóm!

2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De miért undorodtál meg? Tett veled olyat, vagy mondjuk olyan kövér, esetleg annyira sovány, vagy ápolatlan, vagy mi?
2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
semmit se muszáj tenned, amit nem akarsz.. egy ember, aki erre akar téged használni, az nem érdemel meg.. lehet butaságot mondok, de hidd el igazam van
2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hívj fel egy agytúrkászt sos!
2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mentálisan pedig változtatnod kellene, ez a "kapcsolat" nem vezet sehova...

Többet érsz annál, hidd el, mint, hogy csak a barátod miatt legyél valaki. Csak higgy magadban jobban!

2013. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
De mégis miért undorodsz tőle ennyire? :O
2013. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

jézusom.. szerintem keress akkor valami barom izomagyút aki majd vonz testileg. ennek így semmi értelme. szegény srácot meg hitegeted..


amúgy mi az ami taszít benne?? hogy néz ki, kövér, sovány, szőrös v mi?? el nem tudom képzelni.

2013. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Neked egy hombár barát kell akivel lehet csacsogni de nem izél meg.

Nézesd meg a kicsi fejedet.

2013. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ti nők undorítóak vagytok! Véletlen még nem gazdag családból származik szegény srác?
2013. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Elore is bocsanat hogy lassan es ekezetek nelkul valaszolok, de igyekszem. Tudom, hogy szanalmas vagyok. agyturksszhoz jarok is, mert ennel meg rosszabb volt a helyzet az eletem mas teruletein. Hogy miert undorodok, nem tudom. Igazabol apolatlan szokott lenni, pl. Koszos a korme, nem vagja le es ugy akar nekem csinalni dolgokat, stb. Ugyanakkor szakitani nem tudok. Probaltam tobbszor is, de olyan szinþen rosszul voltam, hogy komolyan feltek attol, hogy bantom magam. Es en is. Sajnos lelkileg tenylEg annyitra rosszul vagyok, hlenne nekem nem lenne ertelmem. Igyekszem nem tole fuggni de eh ido....ha meg a holnapi talalkat lemondom, vagy ezt elmondom nei, o dob ki szerintem.
2013. nov. 16. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!