Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy engem szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy engem szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy lány kivel már jártam egy hónapig de utánna szakitottunk. Mostanáig ő ugy nézett rám mint a legjobb fiu haverjára de őn meg szerettem. De most jött egy másik fiu is és ő már abba a fiuba szerelmes. És nem tudom mit tegyek mert már a fiu is irt nekem hogy száljak le a lányról de nem megy. A lány mondta hogy utál engem mert sok mindennel megbántotam a héten. Ma akkar felhivni és beszélni velem de nem tudom hogy hogyan kezeljem a helyzetet tanácsokat várok mert nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni.
2013. nov. 17. 08:08
 1/3 anonim válasza:
Eloszor is..miket mondtal neki, hogy ennyire megtudtad bantani?
2013. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon rossz érzés, de sajnos tovább kell lépned. Ha a lány már túl tette magát a szakításon, és másik barátja van, tényleg nincs értelme rágódni ezen. Sajnos nem tudod befolyásolni ilyen erősen, hogy téged szeressen.

Így te is csak szenvedsz, meg a lány is. Nehéz lesz, nem mondom, de lépj túl rajta. Hidd el, lesz még sok más lány, akit szerethetsz.


És ne gondold, kérlek, hogy én könnyen beszélek. Hasonló helyzetbe vagyok, annyi különbséggel, hogy az én volt barátom nem jött össze másik lánnyal a szakításunk óta, viszont minden nap látom és sokszor beszélek is vele. Teljesen megváltozott, egyre többször szapulja a nőket, és én ezt végighallgatom úgy, hogy a szívem mélyén még mindig nagyon fontos nekem. Szóval tudom, milyen rossz érzés, de muszáj továbblépni.

2013. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tovább kell lépned, mert nem lehet így behálózni senkit sem. Erre csak a nők képesek. :P

Sajnos fáj, de meg kell próbálnod továbblépni.

2013. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!