Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottam a barátommal, hiányzik és még mindig szeretem, de tudom, hogy nem lenne értelme folytatni. Mivel tereljem el a figyelmem, hogy léphetek túl hamar ezen az időszakon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 20:11
 1/4 ASOT ***** válasza:

holnap 40 mázsa fát össze kéne vágni, a pénzen felezünk! Na?

Garantálom nem fog az ex pasidon agyalni seközben se utána.

Sőt dühödet rossz kedvedet is kitöltheted. + Mozgás + levegő + sport! Na?

2013. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért szakítottál
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert elegem volt abból,hogy nem törődik velem,bunkó,és az ágyban is folyamatos problémáink voltak /az ő részéről/..most derült ki,hogy az este folyamán lefeküdt valakivel...én nem tudom mit csináljak...meg akarok halni...még arra se vagyok képes,hogy a páromat kielégítsem...és megteszi helyettem valami olcsó cafka.......
2013. nov. 17. 22:06
 4/4 A kérdező kommentje:
pontosítok:nem akarok ilyen sz.rdarabként élni,akibe bárki belerúghat..
2013. nov. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!