Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod elkezdene egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod elkezdene egy régi ismerősével (akivel volt már szex) feltűnően hosszadalmasan és rendszeresen facen chatelni mit tennél, vagy tennél valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

a párod meg csak annyit mond, úgy sem lenne köztünk semmi,mert te itt vagy nekem, neki meg van barátja.

de a csaj úgy érzi a barátja nem is szereti. a párod meg amikor vele chatel mindig mosolyog, meg minden sor tetszik neki, meg be van sózva, eleve úgy megy fel facre...most ezt csupán végig kell nézni, és reménykedni, hogy nem lesz belőle semmi, mert úgy is messze vannak egymástól, szóval elviselni ezt a "plátói izgalmas szerelmet"?


2013. nov. 17. 20:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
vagy egyáltalán ilyen esetben a "sértett" fél, hogy tud megmaradni vonzó nőnek a párja szemében, aki felébreszti benne a férfit, amikor egy másik hecceli, és megnevetteti?
2013. nov. 17. 20:58
 2/17 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz , hogy így érez és tűri még valameddig és már valszeg keres mást.


Szóval itt veled van a gond beszéljétek meg mi a probléma a kapcsolatotokkal.


De a kérdésedre a válasz: engem nem zavarna , mert maximálisan megbíznék a barátnőmben.

2013. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
érdekes, eddig semmilyen gond nem volt, mindig hozott virágot, mindig mondta, szeretlek..stb egyszerűen most csak megtalálta valaki a facen
2013. nov. 17. 21:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Passz. Ezt csak vele tudod megbeszélni
2013. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

megbeszélve. elmondta, hogy volt már köztük szex és az nagyon jó volt, sőt.

csak azért nincsenek együtt, mert épp foglaltak mindketten (mint valami rossz körülmények miatt...)

meg amúgy szeretik egymást.

de úgy is messze van, nem tudnak találkozni.



ilyenek miatt maradjak nyugodt?

2013. nov. 17. 21:14
 6/17 A kérdező kommentje:

ennyi erővel ha a következő volt szexpartnere feltűnik, akivel tudnak is találkozni...

és akkor maradjon meg az ember bizalma. ahogy a facen chatelnek, ha azt én elképzelem az életben...mint egy szerelmespár :( nevetés, kuncogás, stb stb

2013. nov. 17. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek vagy vele, ha nem szeret téged? Akkor ő csak azért van veled , mert , hogy addig legyen kit dugni , te meg vele maradsz , hogy az egódat ne sértse a dolog.


Ha nekem ilyet mondana bárki , akármennyire is szeretném mutatnám neki a kijáratot.

2013. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyet mondana a pasim, rögtön közölném is vele, hogy akkor nem állok az útjukba. Ez a srác nem szeret téged, és még csak nem is próbálja titkolni. Van okod aggódni. Fognak rá alkalmat keríteni, hogy találkozzanak és keféljenek egy nagyot.
2013. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de ő amúgy is mindig így fogalmaz. pl volt már olyan is, hogynem tudtam hol volt, kezdtem idegeskedni, erre közli, hogy vagy 20 csajjal volt egyszerre. nézek rá nagy szemekkel, erre el kezd röhögni. szóval ő olyan típus, hogy nem el kezd magyarázkodni, meg szépíteni, hanem bevág amolyan kemény dolgokat. és mindezeket csak olyankor, amikor valahol féltékeny vagyok. mert amúgy romantikus, udvarol, meg minden jó. relatíve.
2013. nov. 17. 21:43
 10/17 A kérdező kommentje:
mondhatnám úgy is a féltékenységemet így kezeli, hogy már csak azért is rátesz egy lapáttal. szóval ő olyan típus aki mellé valahol egy nagyon magabiztos csaj való. csak nekem meg ilyenek elveszik a magabiztosságom :(
2013. nov. 17. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!