Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szeretnék összeköltözni a barátommal, de ő még nem akar. Azt mondta, hogy nem tudja miért, de nem akar még, de nincs is ellene (?), számomra ez olyan ellentétes. Én nagyon örülnék neki, de erőltetni sem akarom. Csupán annyi, hogy én már szeretnék valaki olyannal együtt élni aki a legfontosabb nekem. És olyankor mikor azt mondja, hogy még nem akar, akkor nekem kicsit olyan, mintha már igazából fél lábbal kint lenne a kapcsolatból csak önmagának sem meri bevallani. Bár lehet, hogy ez az én hülyeségem. Volt már valaki ilyen helyzetben? 22/l
2013. nov. 17. 20:57
 1/9 anonim válasza:

Szerintem még nem akarja eldobni a régi életét

bulizni a haverokal, részeg lenni stb

2013. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dolgozik a barátok? Ha nem akkor állhat az a háttérben, nem akar addig amíg nincs fix jövedelme.
2013. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és te dolgozol? mert azért ez is fontos, hiszen nem várhatod el tőle, hogy majd ő eltart.
2013. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen dolgozik, meg már lassan 4 éve együtt vagyunk. Csak én még tanulok. De nemsokára végezni fogok. És már ennyi idő után azért jó lenne együtt lakni vele. Nem akarok már várni.
2013. nov. 17. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán azt szeretné, hogy előbb te is találj munkahelyet, legyen fix jövedelmed és akkor a két jövedelemből tudtok együtt élni.
2013. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Lehet hogy még nem készült fell

Azért ez nagy lépés

Öszekötni az életed egy másik emberel

2013. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kérdezd meg töle minek nem akarja hogy összeköltözetek
2013. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összeköltözés a magánszféra elég drasztikus lecsökkentését jelenti. Ő valószínűleg fél ettől. Várj még vele, esetleg próbálj többször vele aludni, tovább mellette maradni hétköznap is stb.!
2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn jár el bulizni, ha mégis akkor sem szokott lerészegedni, maximum csak jó kedve van :) egyébként én mindig megadtam neki a szabadságot, igyekszem még most is. Lehet tényleg az a nagy probléma számára, hogy nagy dolog lenne összeköltözni valakivel, és minden egyes nap együtt élni vele. Köszi a válaszokat! :)
2013. nov. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!