Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondhatom neki, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom neki, hogy még szűz vagyok? És ha nem tetszik neki, inkább most szakítson!

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején vagyunk, de ő már nagyon nyomul rám, egyértelmű, hogy már lefeküdne velem. Viszont én még egy jó darabig nem akarok vele, egyrészt azért mert szűz vagyok, amiről ő nem tud. Szóval meg akarom mondani neki, hogy még szűz vagyok és még egy darabig nem számíthat akcióra, úgyhogy most döntse el, hogy velem akar-e maradni.

Mondhatom ezt így neki? Nem baj ha ennyire egyenes vagyok?


2013. nov. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondhatod, persze. Én is egyenes ember vagyok, senki kedvéért nem csinálok semmit, csak akkor, ha én is akarom.
2013. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Szakítok veled...
2013. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindneképp mondd el neki, ez nem árt tisztázni. ha szerte nem fogja zavarni, ha csak arra kellenél neki akkor le fog lépni, de akkor jobb is ha nem bonyolodtok bele.
2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el mindenképpen, főleg ha nem akarsz belátható időn belül lefeküdni vele!
2013. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!